Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 19:35 Nie 29 Mar 2020

Wasze postanowienia noworoczne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
samora

PostWysłany: 13:31 Pią 21 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się pochwalę, bo zeszłoroczne spełniłam, z tegorocznym też na razie idzie całkiem ok Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Traktorowiec

PostWysłany: 08:40 Czw 20 Lut 2020    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jak zwykle siłownia i dieta. Do tego zdrowsze odżywianie bez mięsa Laughing
Powrót do góry
Kasia-mod
Moderator

PostWysłany: 11:15 Czw 12 Lut 2015    Temat postu: Reklamy Odpowiedz z cytatem

Do mrowa
Bardzo proszę o nieumieszczanie reklam na naszym forum, ponieważ grozi to zbanowaniem. Po umieszczeniu kolejnej reklamy zostaniesz zbanowana.
Z góry dziękuję za uszanowanie struktury forum i mojej prośby.
Pozdrawiam
Kasia-mod
Powrót do góry
mrowa

PostWysłany: 00:29 Czw 12 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jak na razie skrupulatnie wypełniam swoje postanowienia. Rok temu postanowiłam, że zacznę biegać. Chciałam trochę schudnąć, poza tym było mi wstyd wobec męża, który na długo przede mną wziął się za siebie. Na początku było ciężko, jednak po pewnym czasie pokochałam bieganie. Celem na 2015 rok jest udział w zawodach triathlonowych Wink. Na razie oboje z mężem cierpliwie i regularnie trenujemy. Dwa/trzy razy w tygodniu chodzę na basen no i codziennie biegamy. Ostatnio nawet kupiliśmy sobie oboje (wyraz usunięty) i ten wydatek dodatkowo nas motywuje do utrzymania swoich postanowień Smile mam nadzieję, że nam się uda Wink
Powrót do góry
igo

PostWysłany: 17:40 Pon 2 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem postanowienie noworoczne i mi się udało. Postanowiłem sobie zwiększyć sprzedaż Olejku siewnego w moim sklepie i mi isę udało podnieść konwersję nawet o 200%. Motywacja i cieżka praca daje dobre rezlutaty!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adam13
Gość

PostWysłany: 22:46 Pią 30 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więcej inwestycji w budynki rolne i mniej alko Smile
Powrót do góry
paparota

PostWysłany: 09:47 Wto 27 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim postanowieniem noworocznym było jak u większości kobiet zrzucenie niepotrzebnych kilogramów. Rzeczywiście zaczęłam ćwiczyć z panią Chodakowską i nawet zauważyłam zmiany w moim ciele, już po dwóch tygodniach. Niestety miałam wypadek w pracy i przestałam ćwiczyć, nie wiem czy będę miała znowu taką motywację do powrotu do ćwiczeń.
Powrót do góry
Marianek

PostWysłany: 18:34 Nie 25 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A u mojej zony - standardowo - zgubic nadwage...ale wg mnie nie ma szans na to, slyszalem to od niej wiecej razy, niz ma pryszczy na mordzie:P , wiec moze cos sie ruszy w koncu i nie bede sie z nia wstydzic wychodzic na wies.
Powrót do góry
okasanaka

PostWysłany: 19:30 Pią 16 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim postanowieniem noworocznym jest przede wszystkim opanowanie tonacji głosu. Dosyć często zdarza mi się podnosić głos, więc najwyższa pora to zmienić. Kolejnym postanowieniem jest codziennie wrzucać do słoiczka 5 złoty i za rok wybrać się na niesamowitego sylwestra do Dubaju Wink
Powrót do góry
apolinary

PostWysłany: 14:33 Sro 14 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam plan, żeby w tym roku znaleźć sobie nową, lepszą pracę, bo teraz pracuję jako operator wózków widłowych i czuję się już trochę wypalony i przemęczony..
Powrót do góry
krzysztofff

PostWysłany: 10:45 Nie 4 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to mieć poczucie, że zmiana czemuś ma służyć. Do tego najtrudniej jest wyjść poza sferę komfortu. Później już jest tylko lepiej.
Powrót do góry
luizjana5

PostWysłany: 09:35 Pią 2 Sty 2015    Temat postu: Wasze postanowienia noworoczne Odpowiedz z cytatem

Macie już postanowienia noworoczne? Chcecie schudnąć albo zmienić pracę na lepiej płatną? A jak z zeszłorocznymi postanowieniami, czy udało się wam je zrealizować? Pewnie nie wszystkie Wink Zastanawiacie się dlaczego? Warto się tego dowiedzieć, żeby w tym roku nie popełniać tych samych błędów. Też macie wrażenie, że z waszymi postanowieniami dzieje się to samo i dlatego ich nie realizujecie?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: