Skocz do zawartości
Mateusz1999

zakup guntów ornych

Rekomendowane odpowiedzi

witam:) mam pytanie odnosie zakupu gruntów ornych. gdzie nalezy sie udac i co sprawdzic aby miec pewnosc dobrze przeprowadzonej sprzedazy i unikac pozniejszych rozczarowac zwiazanych z np. obciazeniem finansowym działki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale pamietaj musisz znać numer księgi wieczystej to jest bezwzględny warunek aby mozna było dowiedzieć się co się w niej znajduje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli w ksiegach wieczystych moge wszystko sprawdzic czyli np. wlasciciela, czy dana dzialka nie jest zadluzona itp. wielkie dzieki za odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy umowa do biznesplanu (niema naniej daty ważności) posiada jakąś ważnośc??- ma pieczątke urzędowa. Bo mam taki problem: podpisałem z kolesiem normalna - wstepną z datą ważności i przed upływem tej zwykłej tą do biznesplanu podpisaliśmy i potym wylądowałem w szpitalu na dłużej a termin tej pierwszej sie skończy, a ja dopiero co wyszedłem.... No a że rzyczliwość sąsiadów niezna granic to ktoś sie dowiedział że już koniec ważności, dał kolesiowi oferte i ten mówi że już przecież umowa jest nieważna!! Da sie coś z tym jeszcze zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zdaje że żeby zmienić umowę to jest potrzebna zgoda drugiej strony. Sugerowałbym zgłosić się po poradę do dobrego prawnika, bo diabeł tkwi zawsze w szczegółach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może się orientuje ile banki dają (pożyczają) pieniędzy na hektar gruntów rolnych np klasy IV i V przy zakupie ziemi na kredyt preferencyjny. chodzi mi o to że chcę kupić grunty rolne i skorzystać z kredytu preferencyjnego tylko dokładnie nie wiem ile to oni dają na hektar a ile bym musiał dołożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banki dają na preferencyjnych warunkach średnią cenę za każdą klasę w danym województwie. Na resztę jest trochę wyższy procent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...