Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Brakuje lekarzy wet. pozabierali wszystkie uprawnienia swoim młodszym kolegom z technikum i zootechnikom i co dalej? Nie ma kto pracować bo za małą kasę nikt nie chce i słusznie, technicy szkolą sie przewznie w innych kiierunkach, a zootechniicy jadą podbijac świat. Czy nie warto by było im oddac swoich obowiązków, nawet dodatkowe podyplomówki jak już bardzo się uprzemy.Myśle że to by było dobtre wyjście, juz niebawem będzie taki problem .

pozdrawiam

Może ktoś na wyzszych szczeblach by się temu przyjrzał dokładniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

Brakuje lekarzy wet. pozabierali wszystkie uprawnienia swoim młodszym kolegom z technikum i zootechnikom i co dalej? Nie ma kto pracować bo za małą kasę nikt nie chce i słusznie, technicy szkolą sie przewznie w innych kiierunkach, a zootechniicy jadą podbijac świat. Czy nie warto by było im oddac swoich obowiązków, nawet dodatkowe podyplomówki jak już bardzo się uprzemy.Myśle że to by było dobtre wyjście, juz niebawem będzie taki problem .

pozdrawiam

Może ktoś na wyzszych szczeblach by się temu przyjrzał dokładniej

 

Witam !

Czy można prosić o wyjaśnienie co lekarze zabrali zootechnikom, bo ja nie bardzo mogę sobie przypomnieć. Mnie się wydaje, że praca lekarza wet i zootechnika poza tym, że dotyczą tych samych zwierząt dość wyraźnie się różnią.

Aby prawidłowo sprawować opiekę weterynaryjną nad stadem niezbędna jest prawidłowa dokumentacja hodowlana i analiza oceny użytkowości mlecznej, nie wspominając analizy żywienia, czyli ogromna robota wykonywana przez zootechników. Dobry zootechnik to na fermie skarb.

Proponowałbym nie antagonizować tych grup zawodowych, one obydwie mają co robić nie wchodząc sobie w drogę, natomiast współpraca daje niesamowite korzyści.

Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...