Skocz do zawartości
pawela56

Sposób czytania forum...

Rekomendowane odpowiedzi

Juz był poruszany ten fakt wczeniej ale nie widze wątku o nim, dzis wszedłem na to forum poczytac je, a tu jak zwykle po chińsku trzeba czytac od dołu do góry Poprzedni admini kiedys zmienili to na normlanosc czyli na czytanie od góry do dołu tak jak polski zwyczaj nakazuje, a tu znowu chińszczyzna powstałą. Wiec chyba nie bede sobie marnował czasu na irytujący sposób czytania. Na szczescie sa inne "normlniejsze" w odbiorze jak dla mnie fora. Pozadrawiam wszystkich, moze ktos z tym cos zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi na początku też to się dziwnie czytało ale teraz widze że jest to lepsze rozwiązanie. Jak chcesz aby było tak jak na innych forach to pod koniec strony masz okienko z napisem "Najpierw nowsze" wystarczy kliknąć i zmienić na "Najpierw starsze" i nacisnąć "Idź i masz tak iak chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście bardzo odpowiada ten sposób ułożenia.

 

Pozdrowiena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, domyślnie ustawia sie caly czas wyswietlanie nowszych postów.... gdyby było można raz ustawic zeby wyświetlało najpierw starsze posty to bylo by ok, ale jesli to jest w ten sposób ze w kazdym temacie musze za kazdym razem zmieniac sposób wyświatlania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi osobiście bardzo odpowiada ten sposób ułożenia.

Ja się przyzwyczaiłem już i jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny sposób czytania postów jest bardzo dobry przynajmniej dla stałych użytkowników. Przeglądając posty od ostatniej wizyty nie trzeba przewijać do dołu, tylko można od razu czytać co jest na forum nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
posób czytania postów jest bardzo dobry dla stałych użytkowników

Słuszna uwaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to troszke zgubiło, ale da sie przyzwyczaić ale i to też wyróżnia to forum od innych . Forum mi sie bardzo podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w jakiś sposób można sobie zmienić te ustawienia we własnym zakresie dla własnego konta?

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Darmowe Ogłoszenia Rolnicze

www.e-rolnicze.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...