Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Moderatorze!!!!!, zrób opcje, aby nowi userzy nie mieli możliwości wstawiania nowych tematów, ani pisania postów, tak, aby było to możliwe, po napisaniu przynajmniej dziesięciu sensownych wypowiedzi w istniejących tematach!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popieram to. zaśmiecanie forum niepotrzebnymi postami usunięcie tego erotomana pod pseudonimem ( Eddick, E1, Edster8)

Pozdrawiam Moderatora za wytrwałość usuwania niektórych postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie co to za taboret wpadł i zaśmiecił całe forum jakimiś bzdetnymi fotomontażami....oj bosche.....taborety są wśród nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba bardziej wskazówki dla Admina

Osoba z rangą Moderatora nie ma dostępu do Panelu Admina, w którym takich zmian się zazwyczaj dokonuje.

Po drugie, czy taka opcja jest w zwykłym phpBB

 

Kim są Moderatorzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. nie posiadam możliwości wprowadzania niżej wymienionych restrykcji aczkolwiek nie ukrywam, że z przyjemnością wszczepiłbym w to forum kilka fundamentalnych zasad, dzięki którym zrobiłoby się przestronniej, czyściej i czytelniej przede wszystkim;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z uprzejmą prośbą do Moderatorów, aby zwrócili uwagę na błędy ortograficzne masowo występujące w postach i poprawiali je, zaznaczając na czerwono, tak jak czynił to Marek Sz., przecież aż oczy bolą jak czyta się wypowiedzi niektórych użytkowników, czyżby analfabetyzm opanował obecne pokolenie rolników?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zwracam sie z uprzejmą prośbą do Moderatorów, aby zwrócili uwage na błędy ortograficzne masowo występujące w postach i poprawiali je, zaznaczając na czerwono, tak jak czynił to Marek Sz., przecierz aż oczy bolą jak czyta sie wypowiedzi niektórych użytkowników, czyżby analfabetyzm opanował obecne pokolenie rolników?

 

jedyne co mogę robić to poprawiać błędy występujące w tytułach tematów. nie będę bawił się w nauczyciela języka polskiego i podkreślał błędy ortograficzne bo to lekka przesada. jeśli ktoś wyniósł ze szkoły taki, a nie inny zakres wiedzy o gramatyce języka polskiego i daje temu wyraz w swoich postach to tylko i wyłącznie źle świadczy o tym kimś:) pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tatamarty.323a znaczy mam robić tak jak z twoim postem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tatamarty.323a znaczy mam robić tak jak z twoim postem??

Dokładnie, dzięki, że chociaż Ty zareagowałeś, bo biorąc pod uwage podejście do sprawy moderatora "tylko" i patrząc na jego wyczynowe pisanie postów, to ręce opadają, oto jeden z nich:

 

tylko

Moderator

 

 

Dołączył: 06 Mar 2007

Posty: 14

Skąd: tca

Wysłany: Czw Kwi 5 17:30:35 GMT Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

przepraszam ale jesli jakiekolwiek zmiany mialyby nastapic w ogole to raczej wsrod uzytkownikow forum. zalozenie miliardu dzialow nic nie poprawi tylko skomplikuje jeszcze bardziej a w dodatku sprawi ze forum wymknie sie spod kontroli, np juz przy aktualnej konstrukcji ludzie maja problemy zeby precyzyjnie trafic nie tylko w poddzial ale w dzial a co dopiero jesli mieliby do dyspozycji dwa razy wiecej kategorii?? nikt nie czytalby uwaznie a strzelal tematami i postami na chybil trafil.

poza tym popatrzcie tez na caly problem z perspektywy moderatow i admina. gwarantuje ze nie jest latwe utrzymywanie porzadku przy aktualnej strukturze forum (przy okazji dziekuje niektorym uzytkownikom za pomoc;) a gdyby doszlo jeszcze kilka diodatkowych poddzialow poswiecalbym na to 4 razy wiecej czasu.

dlatego lepiej lepiej bedzie jak uzytkownicy zaczna uwaznie czytac, myslec, poprawnie pisac i obchodzic sie z dzialaniem forum:)

pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko i wyłącznie źle świadczy o tym kimś:)

O ironio Jak tylko ma poprawiać czyjeś błędy skoro sam je robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błędy błędami ale nie można zmienić jednej godziny ??

Wiem że moze to tylko admin , ale gdzie ON jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Błędy błędami ale nie można zmienić jednej godziny ??

Wiem że moze to tylko admin , ale gdzie ON jest.

przestaw sobie stefe czasową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Błędy błędami ale nie można zmienić jednej godziny ??

Wiem że moze to tylko admin , ale gdzie ON jest.

przestaw sobie stefe czasową

Przestawiłem sobie strefę czasową , ale działa to tylko po zalogowaniu , gdzie jest ADMIN ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestawiłem sobie strefę czasową , ale działa to tylko po zalogowaniu , gdzie jest ADMIN ??

nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak już napisałem wcześniej, pomysł poprawiania błędów jest absurdalny i w związku z tym wprowadzony w życie nigdy nie będzie. przyczyna jest bardzo prosta: każdy sam odpowiada za to co i w jaki sposób pisze i żaden z moderatorów czy też admin jak i cały portal rolniczy nie bierze odpowiedzialności za treść jak i formę postów!

 

funkcja moderatora na forum została utworzona przede wszystkim po to aby zachowany był porządek strukturalny, aby dyskusje brnęły odpowiednim nurtem oraz po to aby forum było czytelne i funkcjonalne w kontekście poszukiwania informacji na konkretne tematy. natomiast jeśli ktoś ma problem z poprawną interpretacją terminu "moderator" to odsyłam do słownika języka polskiego bądź słownika terminologii socjologicznej, bo to właśnie z tej dziedziny nauki został zapożyczony do celów forumowych ów termin, a ściślej pisząc z badań fokusowych opartych na spontanicznej dyskusji prowadzonej przez moderatora.

 

nie twierdziłem też w żadnym z postów, że jestem jakimś polonistycznym autorytetem o niepodważalnych kompetencjach, który bez mrugnięcia okiem nie robiłby w ciągu 24 godzin nic innego jak tylko nawracał użytkowników rolniczego forum na poprawną polszczyznę. dlatego nie rozumiem w jakim celu zostały poniżej napisane posty w kierunku mojej osoby.

 

jeśli ktokolwiek ma jeszcze jakieś wątpliwości to zapraszam do kulturalnego wyrażania ich w tym temacie.

 

aha i jeszcze jedna wskazówka.

polecam zainstalowanie sobie najnowszej wersji przeglądarki internetowej mozilla firefox z funkcją korekcji błędów, dzięki której podczas pisania postów słowa z błędami będą zaznaczane czerwonym wężykiem, jak to jest np w wordzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby funkcje moderatora pełniła maszyna, Twoja wypowiedź byłaby podstawna, ale dziwię się, że będąc człowiekiem, (chyba) polakiem, nie drażnią Cię błędy ortograficzne, niektóre naprawde tragiczne, tym bardziej, że Masz możliwość je poprawiać. Dyslekcja?, tumiwisizm?, czy lenistwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do apelu kolegi tatamarty.323a w sprawie poprawiania błędów ortograficznych w postach!

To wstyd! Rodacy 3 noblistów w dziedzinie literatury nie umieją napisać poprawnie większości słów we własnym języku

Sam nie jestem autorytetem w tej kwestii, jednak moje błędy w postach nie wynikają z braku znajomości podstaw pisowni ani z lenistwa, lecz z przeoczenia tych wpadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech.....Panowie,ja bym się tak nie upierał nad poprawianiem błędów.Nie to,że mam pretensje,ale jajk był jeden MOD nie narzekaliście na błędy,jest trzech zrobił się porządek-czepiacie się błędów.Nikt nie jest alfą i omegą i nie potrafi wszystkiego robić bezbłędnie(czyt. pisać bezbłędnie).tylkoma rację i dobrze napisał,że błędy nie będą poprawiane,bo świadczy to o danej osobie.A ciągłe poprawianie błędów jest bezcelowe.Nawet Marek Sz. poprawiał błędy,ale nie we wszystkich postach.

 

Więc według mnie(i nietylko) poprawianie błędów jest czynnością zbędną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie apeluję do wszystkich użytkowników tego forum:

uważajcie jak piszecie, bo później niektórzy nie mogą zrozumieć o co wam chodzi

Nie jest to już tylko kwestia estetyki, ale i ładu na tym forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ech.....Panowie,ja bym się tak nie upierał nad poprawianiem błędów.Nie to,że mam pretensje,ale jajk był jeden MOD nie narzekaliście na błędy,jest trzech zrobił się porządek-czepiacie się błędów.Nikt nie jest alfą i omegą i nie potrafi wszystkiego robić bezbłędnie(czyt. pisać bezbłędnie).tylkoma rację i dobrze napisał,że błędy nie będą poprawiane,bo świadczy to o danej osobie.A ciągłe poprawianie błędów jest bezcelowe.Nawet Marek Sz. poprawiał błędy,ale nie we wszystkich postach.

 

Więc według mnie(i nietylko) poprawianie błędów jest czynnością zbędną.

Oczywiście jak był jeden moderator (po Marku Sz.) to nie radził sobie nawet z porządkiem na forum i cóż było wymagać od niego?, teraz jest trzech modów, więc powinna być zachowana dbałość o forme wypowiedzi i ortografie, bo to źle świadczy o nas wszystkich użytkownikach tego forum, przykładowo, ktoś obcy znajduje to forum pierwszy raz, widzi wypowiedzi z błędami ort.(nie chodzi o sporadyczny brak kropki nad i, czy braku ogonka przy ą), to chyba nie zbyt dobrze pomyśli sobie o nas. A Marek Sz. dbał o poprawną ortografie i dzięki jego trosce niektórzy userzy nauczyli sie bezbłędnie pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...