Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:50 Czw 16 Wrz 2021

UBOJNIE -> pytania, rady, opinie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bywka

PostWysłany: 14:49 Pią 24 Paź 2008    Temat postu: Re: Gil Drob Odpowiedz z cytatem

Anka-indyki napisał:
Witam,zna ktoś lub słyszał o ubojni-widmo GIL-DROB Bałdowo koło Tczewa??? Bardzo prosiłabym o jakiekolwiek informacje...

Sad kilka lat temu sprzedałem kurczaki, oszukał, sprawa trafiła do sądu, pomimo twardych dowodów zaliczyłem dół.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anka-indyki

PostWysłany: 16:48 Czw 23 Paź 2008    Temat postu: Gil Drob Odpowiedz z cytatem

Witam,zna ktoś lub słyszał o ubojni-widmo GIL-DROB Bałdowo koło Tczewa??? Bardzo prosiłabym o jakiekolwiek informacje...
Powrót do góry
lll000

PostWysłany: 22:39 Sro 1 Paź 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, czy zna ktos firme ,,kąkol ,, z okolic trójmiasta
Powrót do góry
hodowca10

PostWysłany: 20:07 Wto 2 Wrz 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś może coś powiedzieć o ubojniach: Sadrob Płock i Exdrob Kutno? Słyszałem, że to poważne firmy? Z góry dziękuję Smile
Powrót do góry
basik

PostWysłany: 12:12 Pon 1 Wrz 2008    Temat postu: Ubojnia Lindrob Odpowiedz z cytatem

Witam ! chciała bym ostrzec wszystkich przed ubojnią LINDROB. Są
nie wypłacalini mi zalegają na dzień dzisiejszy 40 tyś., od stycznia ! odbyła się juz sprawa w sądzie teraz czekam na jakieś pieniadze ale pewnie bez komornika sie nie obędzie . Nie dajcie się omamić na jego słówka mnie zbywał z tygodnia na tydzień . Teraz wiem że Brojler kurzy miał racje co do tej firmy nie posłuchałam go i słono za to płace - dosłownie . pozdrawiam
Powrót do góry
alan

PostWysłany: 18:22 Nie 31 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy może mi ktoś powiedzieć coś o ubojni KIELDRÓB w KIELCACH.jakie terminy i jakie ubytki.
Powrót do góry
ola1

PostWysłany: 15:48 Nie 31 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałabym się dowiedzieć coś na temat ubojni Wyrębskiego z Wróblewa k Sieradza bodajże, jakie terminy, jakie ważenie itp. Za wszelkie opinie z góry dziękuję. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gigant

PostWysłany: 20:22 Czw 7 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Bardzo chętnie Ci odpowiem: ubojnia LINDROB Kwasowo k/Sławno - woj. zachodniopomorskie - właściciele Bożena i Henryk LIŃSCY .
Dużo obietnic , podpucha z szybkim płaceniem , a później terminy coraz dłuższe , dłuższe i dłuższe . Jak zaczynasz się upominać to jeszcze dostaniesz zjebkę Evil or Very Mad Usłyszysz , że po swoje pieniądze masz iść do hurtowni czy do sklepu bo oni tam oddają towar i tam są Twoje pieniądze. Jak np. na Szczecinie nikt im już nie chce dawać ptaków bo dużo hodowcom zalegają to przerzucają się na inny rynek . Na początku zaczynają płacić gotówką żeby zdobyć hodowców . Fama idzie w świat , że Lindrob już stoi dobrze więc można im sprzedawać . Jak mają trochę hodowców to terminy zaczynają być baaaaaaardzo długie , a oni spłacają rynek szczeciński . Jak na tym innym mają już syf to idzie fama na Szczecinie , że Lindrob stoi już dobrze i dalej można im dawać . I tak już od wielu lat . Co ciekawe w okolicach Kwasowa mają mnóstwo kurników , ale hodowcy za żadne skarby nie dadzą im ptaków . Niesolidni , bezczelni . Nawet żadna wytwórnia pasz już nie chce z nimi współpracować bo się na nich poznali!!! A teraz możesz im sprzedać ptaka Very Happy Razz Crying or Very sad

Odpuść ich sobie... Pozdrawiam
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 20:20 Czw 7 Sie 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o wystawienie opini
Ubojnia Lindrob(Kwasowo)
Dziękuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Chikara

PostWysłany: 01:16 Pią 25 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koledzy i koleżanki HOdowcy.
czy możemy porozmawiać która ubojniaoczukuje i na czym ???
zdając kury będziemy wiedzieć na co zwracać uwagę itd.
czekam na info . info dla wszystkich.
pozdrawiam
Powrót do góry
Rot

PostWysłany: 18:35 Czw 24 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brojler kurzy napisał:
Rot napisał:
witam!
czy ktos handlowal z ubojnia Biodama ze Sławna?
chodzi mi i te ubojnie http://www.biodama.pl
chodzi mi glownie o terminy platnosci i czy sie z nim wywiazuja
pozdrawiam
Kolego takiej ubojni w Sławnie nie ma . Owszem jest ale w miejscowości Sława - kierunkowy telefonu 068- czyli gdzieś tam za Poznaniem chyba w stronę Zielonej Góry .

Masz racje...moj blad...chodzi o miejscowosc Slawa a nie Slawno Confused
Powrót do góry
Brojler kurzy

PostWysłany: 17:39 Czw 24 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rot napisał:
witam!
pozdrawiam
Kolego takiej ubojni w Sławnie nie ma . Owszem jest ale w miejscowości Sława - kierunkowy telefonu 068- czyli gdzieś tam za Poznaniem chyba w stronę Zielonej Góry .
Powrót do góry
Rot

PostWysłany: 15:33 Czw 24 Sty 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam!
pozdrawiam
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 05:12 Pią 21 Gru 2007    Temat postu: Re: UBOJNIE -> pytania, rady, opinie Odpowiedz z cytatem

Wygląda na to, że Państwo Lińscy zwijają interes, w 10 numerze "Hodowcy Drobiu" zamieszczone jet ogłoszenie, że sprzedają całą posiadłość (dom, ubojnia, gospodarstwo) za 4,500 000 zł.

Chyba cosik przypiliło Pana Lińskiego, bo z 4,500 000 zszedł na 3,360 000 zł (ogłoszenie z 12 nr "Hodowcy Drobiu")
Powrót do góry
Tadek

PostWysłany: 12:54 Nie 4 Lis 2007    Temat postu: Re: UBOJNIE -> pytania, rady, opinie Odpowiedz z cytatem

[quote="Gigant"]"hej czy ktos mi moze powiedziec cos na temat ubojni drobiu LINDROB w woj .zachodniopomorskaim ? a moze znacie solidna ubojnie w poblizu szczecina ? pozdrawiam"

"Bardzo chętnie Ci odpowiem: ubojnia LINDROB Kwasowo k/Sławno - woj. zachodniopomorskie - właściciele Bożena i Henryk LIŃSCY .
Dużo obietnic , podpucha z szybkim płaceniem , a później terminy coraz dłuższe , dłuższe i dłuższe . Jak zaczynasz się upominać to jeszcze dostaniesz zjebkę Evil or Very Mad Usłyszysz , że po swoje pieniądze masz iść do hurtowni czy do sklepu bo oni tam oddają towar i tam są Twoje pieniądze. Jak np. na Szczecinie nikt im już nie chce dawać ptaków bo dużo hodowcom zalegają to przerzucają się na inny rynek . Na początku zaczynają płacić gotówką żeby zdobyć hodowców . Fama idzie w świat , że Lindrob już stoi dobrze więc można im sprzedawać . Jak mają trochę hodowców to terminy zaczynają być baaaaaaardzo długie , a oni spłacają rynek szczeciński . Jak na tym innym mają już syf to idzie fama na Szczecinie , że Lindrob stoi już dobrze i dalej można im dawać . I tak już od wielu lat . Co ciekawe w okolicach Kwasowa mają mnóstwo kurników , ale hodowcy za żadne skarby nie dadzą im ptaków . Niesolidni , bezczelni . Nawet żadna wytwórnia pasz już nie chce z nimi współpracować bo się na nich poznali!!! A teraz możesz im sprzedać ptaka Very Happy Razz Crying or Very sad"

Wygląda na to, że Państwo Lińscy zwijają interes, w 10 numerze "Hodowcy Drobiu" zamieszczone jet ogłoszenie, że sprzedają całą posiadłość (dom, ubojnia, gospodarstwo) za 4,500 000 zł.[/quote
Nie znam tej ubojni, natomiast znam mechanizm oszustwa który odczułem na własnej skórze , nie Dajcie się mamaić głupimi obietnicami, typu poczekajcie jeszcze troche a dostaniecie więcej, albo przejmą wasz dług w mieszalni (taki (słowo zostało usunięte) dostaniesz pieniądze)- czym prędzej wpisywać się na hipoteki o ile majątek jest jeszcze własnością spółki (Znacie status?) nie rozpisując się-prawnik i działać natychmiast!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Brojler kurzy

PostWysłany: 12:22 Nie 4 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypominam mój post z marca Exclamation I nie są to informacje ze słyszenia! Współpracowałem z nimi , a w zasadzie dawałem się dymać dość długo! Za długo!

Brojler kurzy napisał:
Bardzo chętnie Ci odpowiem: ubojnia LINDROB Kwasowo k/Sławno - woj. zachodniopomorskie - właściciele Bożena i Henryk LIŃSCY .
Dużo obietnic , podpucha z szybkim płaceniem , a później terminy coraz dłuższe , dłuższe i dłuższe . Jak zaczynasz się upominać to jeszcze dostaniesz zjebkę Evil or Very Mad Usłyszysz , że po swoje pieniądze masz iść do hurtowni czy do sklepu bo oni tam oddają towar i tam są Twoje pieniądze. Jak np. na Szczecinie nikt im już nie chce dawać ptaków bo dużo hodowcom zalegają to przerzucają się na inny rynek . Na początku zaczynają płacić gotówką żeby zdobyć hodowców . Fama idzie w świat , że Lindrob już stoi dobrze więc można im sprzedawać . Jak mają trochę hodowców to terminy zaczynają być baaaaaaardzo długie , a oni spłacają rynek szczeciński . Jak na tym innym mają już syf to idzie fama na Szczecinie , że Lindrob stoi już dobrze i dalej można im dawać . I tak już od wielu lat . Co ciekawe w okolicach Kwasowa mają mnóstwo kurników , ale hodowcy za żadne skarby nie dadzą im ptaków . Niesolidni , bezczelni . Nawet żadna wytwórnia pasz już nie chce z nimi współpracować bo się na nich poznali!!! A teraz możesz im sprzedać ptaka Very Happy Razz Crying or Very sad
Powrót do góry
kurczak581

PostWysłany: 13:41 Sob 3 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o LINDROB(kwasowo) to nie wiem jak płacą,ale z plotek znam że słabo,ale wiem na pewno że ubojnie jest zgłoszona do sprzedaży w biurze nieruchomosci w koszalinie(sam widzialem ogłoszenie-4,500 000zł) to chyba nie jest za ciekawie
Powrót do góry
Gigant

PostWysłany: 10:27 Czw 1 Lis 2007    Temat postu: Re: UBOJNIE -> pytania, rady, opinie Odpowiedz z cytatem

"hej czy ktos mi moze powiedziec cos na temat ubojni drobiu LINDROB w woj .zachodniopomorskaim ? a moze znacie solidna ubojnie w poblizu szczecina ? pozdrawiam"

"Bardzo chętnie Ci odpowiem: ubojnia LINDROB Kwasowo k/Sławno - woj. zachodniopomorskie - właściciele Bożena i Henryk LIŃSCY .
Dużo obietnic , podpucha z szybkim płaceniem , a później terminy coraz dłuższe , dłuższe i dłuższe . Jak zaczynasz się upominać to jeszcze dostaniesz zjebkę Evil or Very Mad Usłyszysz , że po swoje pieniądze masz iść do hurtowni czy do sklepu bo oni tam oddają towar i tam są Twoje pieniądze. Jak np. na Szczecinie nikt im już nie chce dawać ptaków bo dużo hodowcom zalegają to przerzucają się na inny rynek . Na początku zaczynają płacić gotówką żeby zdobyć hodowców . Fama idzie w świat , że Lindrob już stoi dobrze więc można im sprzedawać . Jak mają trochę hodowców to terminy zaczynają być baaaaaaardzo długie , a oni spłacają rynek szczeciński . Jak na tym innym mają już syf to idzie fama na Szczecinie , że Lindrob stoi już dobrze i dalej można im dawać . I tak już od wielu lat . Co ciekawe w okolicach Kwasowa mają mnóstwo kurników , ale hodowcy za żadne skarby nie dadzą im ptaków . Niesolidni , bezczelni . Nawet żadna wytwórnia pasz już nie chce z nimi współpracować bo się na nich poznali!!! A teraz możesz im sprzedać ptaka Very Happy Razz Crying or Very sad"

Wygląda na to, że Państwo Lińscy zwijają interes, w 10 numerze "Hodowcy Drobiu" zamieszczone jet ogłoszenie, że sprzedają całą posiadłość (dom, ubojnia, gospodarstwo) za 4,500 000 zł.
Powrót do góry
kurka złotopiórka

PostWysłany: 21:46 Sob 30 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam w kontenery nawet nałapią same kobiety a w skrzynki potrzebni są mężczyzni
Powrót do góry
hodowca broilerow

PostWysłany: 15:53 Sob 30 Cze 2007    Temat postu: zaladunek Odpowiedz z cytatem

prosze powiedziec jakie ubojnie w polsce dysponuja takim zaladunkiem /z tymi kontenerami/...bo to jest super wyjscie w mojej sytuacji....bo u nas w zach.pom sa potezna problemy z ludzmi do tradycyjnego zaladunku do klatek ...slyszalem ze co niektorzy hodowcy placa za taki zaladunek 0.07gr. plus 120 zl dojazd do fermy i po kurze dla kazdego/ok 15 ludzi/i to jeszcze robia łaske ze wogole przyjada a nawet slyszalem ze jednemu hodowcy odmowili godzine przed przyjazdem samochodow z ubojni.!!!!!A jak jest w innych rejonach polski...bardzo prosze o opinie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sifsoon

PostWysłany: 10:04 Sob 30 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na załadunek do kontenerów u mnie potrzeba na 25tys. sztuk 9 osób obcych + jeden mój pracownik co liczy kurczaki i pokazuje wózkowemu gdzie ma kontener postawić. Ale wiem, że firmy łapiące u nas radzą sobie w mniejszym składzie. Biorą 0.03gr/szt + SZD 5zł netto biorą za załadunek 1 konteneta. Suma sumarum finansowo wychodzi podobnie jak w innych systemach łapania, ale szybciej i np u mnie łatwiej znaleźć do takiej pracy ludzi.
Powrót do góry
Sifsoon

PostWysłany: 09:57 Sob 30 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko przy załadunku wózkiem SZD jeden może być problem - wózek jest na 3 kołach i jak w kurniku bardzo mokro słabo sobie radzi.
Powrót do góry
hodowca broilerow

PostWysłany: 09:49 Sob 30 Cze 2007    Temat postu: zaladunek Odpowiedz z cytatem

to ile konkretnie potrzeba ludzi i co robia..??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
iwonarad

PostWysłany: 07:57 Sob 30 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

załadunek ptaka w kontenery w ktorym są "szuflady" - wózek widłowy wwozi na kurnik kontener pod ptaki, potem wstawia na samochód i bierze następny kontener - potrzeba mniej ludzi i czasu na załadunek (wózek widłowy jest przewożony na podnośniku za samochodem). Sam się przekonaj i sprzedaj im z jeden samochód - na dzisiaj ostro potrzebują kurczaka i można negocjować warunki

paktofonikas napisał:
a co takliego fajnego w tym zaladunku bo nie wiem o co chodzi
Powrót do góry
paktofonikas

PostWysłany: 22:51 Pią 29 Cze 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co takliego fajnego w tym zaladunku bo nie wiem o co chodzi
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: