Skocz do zawartości
basik

UBOJNIE -> pytania, rady, opinie

Rekomendowane odpowiedzi

hej czy ktos mi moze powiedziec cos na temat ubojni drobiu LINDROB w woj .zachodniopomorskaim ? a moze znacie solidna ubojnie w poblizu szczecina ? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie Ci odpowiem: ubojnia LINDROB Kwasowo k/Sławno - woj. zachodniopomorskie - właściciele Bożena i Henryk LIŃSCY .

Dużo obietnic , podpucha z szybkim płaceniem , a później terminy coraz dłuższe , dłuższe i dłuższe . Jak zaczynasz się upominać to jeszcze dostaniesz zjebkę Usłyszysz , że po swoje pieniądze masz iść do hurtowni czy do sklepu bo oni tam oddają towar i tam są Twoje pieniądze. Jak np. na Szczecinie nikt im już nie chce dawać ptaków bo dużo hodowcom zalegają to przerzucają się na inny rynek . Na początku zaczynają płacić gotówką żeby zdobyć hodowców . Fama idzie w świat , że Lindrob już stoi dobrze więc można im sprzedawać . Jak mają trochę hodowców to terminy zaczynają być baaaaaaardzo długie , a oni spłacają rynek szczeciński . Jak na tym innym mają już syf to idzie fama na Szczecinie , że Lindrob stoi już dobrze i dalej można im dawać . I tak już od wielu lat . Co ciekawe w okolicach Kwasowa mają mnóstwo kurników , ale hodowcy za żadne skarby nie dadzą im ptaków . Niesolidni , bezczelni . Nawet żadna wytwórnia pasz już nie chce z nimi współpracować bo się na nich poznali!!! A teraz możesz im sprzedać ptaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś napisać coś o ubojni Gosz z Sierakowic i ubojni z Pomyska Wielkiego koło Bytowa. Czy sa uczciwe, czy szybko płacą? z góry dziękuję, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz do wyboru to proponuje ci ubojnie Gosz z Sierakowic są bardzo pewną ubojnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie o ubojni TWIST z Rybnika. Ile płacą na dzisiaj ? Mają wylęgarnię ?

 

Potwierdzam post poniżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tasin! A skąd znasz ubojnię Gosza z Sierakowic? Oddawałaś czy ze słyszenia? Wiesz Gorzów , a Kaszuby to trochę jest tych kilometrów! Podobnie z ubojnią Twist! Gorzów - Rybnik to jeszcze dalej niż do Gosza! Yon zadając pytanie miał na myśli odpowiedź od ludzi , którzy znają tą ubojnię . Zapewne nie interesuje go zdanie ludzi , któzry nie mieli z ubojnią Twist nic wspólnego . Szkoda pukania w klawisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy Brojlerze kurzy, że to moja tajemnica zawodowa, ale o każdej ubojni mogę się dowiedzieć, lub już wiem jaka jest ich sytuacja finansowa. Wiem też w jaki sposób traktują hodowców i jakie kontrakty z hodowcami podpisują. Wiadomo nie jestem w stanie wiedzieć wszystkiego o wszystkich, ale każda większa ubojnia jest mi znana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Hodowcy z Lubuskiego też do Gosza oddawali kury. To wcale nie jest tak daleko jak by się wydawało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna ubojnie Karczew koło Warszawy bardzo prosze o opinie na jej temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szukam ubjni kurczaka w warminsko -mazurskim solidnej czy ktos mi da tel.[/quot

 

Ja mogę polecić GÓRNEGO terminy różne od 21 do 45 dni ale bardzo uczciwy facet tel. 692420366 i Kondratowicz płaci po 14 dniach co do dnia tel. 602 715 123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty Olka nie żartuj sobie z tą uczciwością!!! Od kiedy to uczciwy płaci po 45 dniach?????????? Widzę , że dla Ciebie ktoś kto w ogóle zapłaci za towar już jest uczciwy . A jaka to do jasnej ciasnej łaska????? Czy pomyślałaś , że on się po prostu kredytuje u hodowców??? Darmowy kredycika na 45 dni bez papierów , zabezpieczeń , weksli i innych pierduł . Spróbuj tak w banku , albo wytwórni pasz. Co za czasy. Mamy być wdzięczni ubojniom , że raczą zapłacić za nasz towar . Świat stanął na głowie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Brojlera ,ciekawe czy ty placisz gotowka za piskle czy pasze

Ty Olka nie żartuj sobie z tą uczciwością!!! Od kiedy to uczciwy płaci po 45 dniach?????????? Widzę , że dla Ciebie ktoś kto w ogóle zapłaci za towar już jest uczciwy . A jaka to do jasnej ciasnej łaska????? Czy pomyślałaś , że on się po prostu kredytuje u hodowców??? Darmowy kredycika na 45 dni bez papierów , zabezpieczeń , weksli i innych pierduł . Spróbuj tak w banku , albo wytwórni pasz. Co za czasy. Mamy być wdzięczni ubojniom , że raczą zapłacić za nasz towar . Świat stanął na głowie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do Brojlera ,ciekawe czy ty placisz gotowka za piskle czy pasze
Ty Olka nie żartuj sobie z tą uczciwością!!! Od kiedy to uczciwy płaci po 45 dniach?????????? Widzę ' date=' że dla Ciebie ktoś kto w ogóle zapłaci za towar już jest uczciwy . A jaka to do jasnej ciasnej łaska????? Czy pomyślałaś , że on się po prostu kredytuje u hodowców??? Darmowy kredycika na 45 dni bez papierów , zabezpieczeń , weksli i innych pierduł . Spróbuj tak w banku , albo wytwórni pasz. Co za czasy. Mamy być wdzięczni ubojniom , że raczą zapłacić za nasz towar . Świat stanął na głowie!!![/quote']
Może i ciekawe , a może nie!Jjak dla kogo . Pasza - gotówka , pisklaki gotówka , a jak wylęgarnia mocno potrzebuje kasy to nawet robię przedpłatę! Dlatego jak słyszę , że jakaś ubojnia robi łaskę , że zaplaci za oDebra1ny żywiec w terminie np. 40-50 dni i jeszcze hodowcy piszą , że jest uczciwa to po prostu pusty śmiech mnie ogarnia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa jestem kto tak wam dobrze płaci i szybko na dodatek.Co to daje, że dostane pieniądze szybko jak potrąceń zrobią tyle że holera człowieka bieże. Mówiąc że ktoś jest uczciwy mam na myśli że nie opir.ala na kilogramach i płaci w ustalony uprzednio terminie bo ostatnio dostałam takiego kopa od ubojni z którą współpracowałam od dłuższego czasu że zaczęłam doceniać inne zalety poza ceną i terminami a jak jesteście tacy mili to poradżcie jak mam odzyskać stracone pieniądze bo młodsza koleżanka nie ma doświadczenia a wy jako dobrzy koledzy z forum udzielicie dobrej rady. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem kto tak wam dobrze płaci i szybko na dodatek.Co to daje, że dostane pieniądze szybko jak potrąceń zrobią tyle że holera człowieka bieże. Mówiąc że ktoś jest uczciwy mam na myśli że nie opir.ala na kilogramach i płaci w ustalony uprzednio terminie bo ostatnio dostałam takiego kopa od ubojni z którą współpracowałam od dłuższego czasu że zaczęłam doceniać inne zalety poza ceną i terminami a jak jesteście tacy mili to poradżcie jak mam odzyskać stracone pieniądze bo młodsza koleżanka nie ma doświadczenia a wy jako dobrzy koledzy z forum udzielicie dobrej rady. Pozdrawiam.
Potrącenia transportowe to od 0,5 do MAx!!!!!! 1,3% . W zasadzie nie powinny być nigdy większe niż 1% przy odległości do ubojni 100-130km. Jeżeli są większe to ubojnia rżnie . Z reguły jest to na skrzynkach , które po pewnym okresie użytkowania ważą ponizej 5 kg / nawet 4,8 średnio!!! / , a ubojnie przyjmują 5,20 - 5,30 . Zestaw 500 skrzynek to różnica jakieś 200 kg + zwyczajowe około 1,2% to daje razem różnicę 400 kg. Rozumiem kiedy jest ptak kiepski i strat transportowych może być więcej , ale przy zdrowym ptaku różnice większe niż 100-130 kg to jawne rżnięcie . Przy dobrym ptaku odpady ubojowe są tak nie wielkie , że w zasadzie nie powinno się o nich mówić . Co innego przy slabym , ale jakoś dziwnym trafem zawsze jest tak , że nigdy tych odpadów nie ma bo akurat już lisiarz zdążył zabrać! Drugi dziwny przypadek to kiedy hodowca jest obecny na taśmie , a odpadów jak na lekarstwo . Ciekawe co???> Oczywiście nie wszystkie ubojnie są takie , ale myślę , że Ola o takich właśnie napisała . Zresztą też mam przykre doświadczenia z takimi oszustami więc wiem jak to jest . Co do odzyskania kasy zapomnij o prawnych środkach bo to nic nie da! Ostatni przykład z Kaszub p.R.Pranczk . Wyrokiem można sobie dupkę podetrzeć , a on chodzi i się śmieje , i dalej z Megierem kręci interes . Wyślij dwóch , trezch barczystych z dyskretnym ostrzeżeniem , a jak to nie pomoże to ............. No cóż czasami sprawy trezba wziąć w swoje ręce . Nie namawiam do przemocy , ale czsami wydaje się być niezbędna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ola 1 tylko ze te ubojnie akurat znam może znasz inne jak znacie przekrętów to mówcie o nich z kąd są żeby inni sie nie dali nabrać jak wszyscy bedziemy sie trzymać razem to może zaczną nas szanować .kto zwas ma na dziś do zdania kurczaka to niech powie coś o cenie żywca bo koło ostródy warminsko-mazurskie cena dziwnie spadła 0 10gr i na dzien dzisiejszy jest 3.20+wat jeden dzien upału wystarczyłn i zaczeło sie na chura zdawanie mi tez sie troszke udusiło ptaszków ale to ja dałem ciała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna ubojnię Urbana z Nowego Miasta Lubawskiego i co to za ubojnia Wielkie dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym nowym miastwm to uważaj bo ten Synakowski to ma złą opinie w terenie on pracował w cargilu i podobno narobił jakiegoś bałaganu ( wiadomość z od innej osoby). Ja właśnie w Nowym mieście straciłam pieniądze ale to było tak że Urban wydzierżawił ubojnie firmie GALLUS (Maksymiuk Ślusarski Wiśnioch) a nikt o tym nie wiedział i z myślą że oddają kurczaka do Urbana oddali do Gallusa a potem oni pocieli się między sobą i zerwali umowę a my zostaliśmy na lodzie. Sprawa jest podejrzana i bardzo zawiła można długo pisać. Jeśli chodzi o samego Urbana to ja tam oddawałam i zarsze było w porządku zawsze płacili lepij od innych o jakieś 10 gr. i płacili w terminie ale to było przed tą aferą i był inny dyrektor. Z tego co wiem Urban finansowo stoi dobrze to raczej jest wypłacalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suwalskie ZD szukają dzisiaj ostro kurczaka. Cena 3,05 netto. Za małego poniżej 1.8 dużo lepiej.

www.szd.suwalki.pl, 087 / 563 18 06

Pewny, na dzisiaj, jest (był?) też chyba "EKO-GRIL" w Sokółce, ale zobaczcie na ich stronę internetową - zablokowana, bo nie płacą ... !!!???

www.eko-gril.tiu.pl

 

szukam ubjni kurczaka w warminsko -mazurskim solidnej czy ktos mi da tel.[/quot

 

Ja mogę polecić GÓRNEGO terminy różne od 21 do 45 dni ale bardzo uczciwy facet tel. 692420366 i Kondratowicz płaci po 14 dniach co do dnia tel. 602 715 123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos oddawal kurczaka do Hemrolu?Wiecie cos na temat jak u nich wyglada klasyfikacja, ubytki wagowe i tym podobne? Robia pochody zeby cos do nich zdac, ze tak super ale chcialbym sie dowiedziec jak to wyglada w praniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Suwalskie ZD szukają dzisiaj ostro kurczaka. Cena 3,05 netto. Za małego poniżej 1.8 dużo lepiej.

www.szd.suwalki.pl, 087 / 563 18 06

Pewny, na dzisiaj, jest (był?) też chyba "EKO-GRIL" w Sokółce, ale zobaczcie na ich stronę internetową - zablokowana, bo nie płacą ... !!!???

www.eko-gril.tiu.pl

 

Eko gril solidna firma wiem bo sam tam oddaje od poczatku ich powstania. Strona na tiu.pl nie dziala bo zmienili adres ale jeszcze nie wiem jaki jest nowy. Jak ktos jest zainteresowany to moge sie wystarac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...