Skocz do zawartości
kris

Urządzenia wielofunkcyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamierzam kupić drukarke ze skanerem. Prosze o rady na co zwrucić uwage, jaki sprzęt macie i opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam LEXMARK X75 od paru lat. Działa dobrze ale tusze drogie ale można kupić tusz na allegro i dolać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godnymi uwagi firmami są na pewno Canon i HP.

Polecam wybór drukarki laserowej. Nie trzeba się martwić że nam tusz zaschnie, a i jakość druku jest lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wcześniei HP i się popsuła.

Laserowa jest droga w zakupie i w użytkowaniu ale wydruki są najlepsze. Ale atramentowe też ładnie drukują nawet zdięcja (przy odpowiednim tuszu i papierze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

urządzenie wygląda bardzo ładnie, muszę ci powiedzieć że na pewno działa też dobrze, jest jednak pewen mankament - polega on na tym że samo urządzenie jest tanie zaś jego eksploatacja jest droga- drogie są oryginalne cartridge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zwrocic uwage na urzadzenia laserowe, zarowno czarno-biale , jak i kolorowe, co prawda koszty "startowe" sa wyzsze niz atramentu, ale wystarczy wydrukowac pare - paredziesiat stron dziennie, a koszty urzadzenia zwracaja sie wielokrotnie w czasie jego zycia w duuuzo tanszej eksploatacji..

 

Wiecei info - prosze o priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Lexmarka x 2350 ( drukarka , kopiarka , skaner ) skusiła mnie niska cena To co zyskałem na cenie , teraz oddaje w cenie tuszu . Jakość wydruku jest dobra przy oryginalnym tuszu , napełniane to już nie to .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam HP 1510 od roku i jestem bardzo zadowolony Już chyba 4 kartridż idzie, wszystko elegancko A4 drukuje w 2,5-3 sekundy, jakość bardzo dobra. Mój brat także taką posiada i jest bardzo zadowolony. Ostatnio drukowalem zaproszenia na specjalnym papierze, efekt- jak z profesjonalnej drukarni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując:

LEXMARK - tanie w zakupie bardzo awaryjne, drogie kardridrze

HP - umiarkowana cena, bardzo popularne, tania exploatacja

EPSON - nie miałem przyjemności testować

CANON - powiem tak dobra i solidna marka, wada głowica nie na kardridrzu tylko w koszyczku drogi koszt w razie awarii

Atramentowa czy laserowa jak do wydruku czarno-białego to zdecydowanie laserowa można kupić całkiem sprawne po serwisie z pełnym tonerem za jedyne 150-200 zł. Kolorowe wiadomo laserówka to drożyzna więc zostaje atramentowa.

Igłówka nie do zajechania jeśli tylko do druku faktór i ten specyficzny pisk przy druku- sama rozkosz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kris mam identycznego canona jak na razie sprawuje się bardzo dobrze. A co drogich tuszów to przy oryginalnych wychodzi we wszystkich drukarkach na jedno i to samo a jak chcesz mieś gwarancje to musisz tak czy siak używać oryginalnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epson wychodzi tanio w eksploatacji. Tusz jest tańszy niż w HP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja ze swojej strony polecam wyłącznie epson i canon. Zwłaszcza epson bo ceny tuszu do nich sa bardzo niskie pod warunkiem ze na kombajn wydacie od 350 zł wzwyz Pozdrwiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o laserowki, to mam juz druga Konice Minolte i musze polecic, co prawda czarno biala ale do wydrukow bardzo przydatna, wydajna i sprawna

 

dlaczego mam dwie? jedna siostry mi zabraly do akademika, druga mam u siebie

 

mam

Minolta-QMS PagePro 1200W Pro (specyfikacja: http://www.computec.com.pl/jsp/aktualnosciPodglad.jsp?id=881)

Konica-Minolta PagePro 1300W (specyfikacja: http://konicaminolta.pl/products/business/drukarki/cz_b/pp1300w/specyfikacja.html)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...