Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:17 Nie 25 Paź 2020

Sano lub inni
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pasze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
han231

PostWysłany: 11:30 Pią 18 Maj 2007    Temat postu: Poszukuję osoby na stanowisko Bizness Development Managera Odpowiedz z cytatem

Międzynarodowa firma działająca w agrobiznesie poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Business Development Manager

Opis stanowiska:
• rozwój działalności firmy w Polsce w zakresie sprzedaży
• analiza rynku oraz identyfikacja szans rozwoju biznesu
• opracowanie i wdrażanie strategii firmy w zakresie marketingu i sprzedaży
• budowanie długofalowych relacji biznesowych
• sprzedaż produktów dla klientów

Wymagania:
• wykształcenie wyższe rolnicze, weterynaryjne lub z zakresu zarządzania
• minimum 3 letnie doświadczenie w rozwoju biznesu lub sprzedaży i marketingu w firmie paszowej, rolnej
• wysokie umiejętności interpersonalne oraz negocjacyjne
• doświadczenie w agrobiznesie i znajomość produkcji i tematyki trzody chlewnej będzie dużym atutem
• dobra obsługa komputera (MS Outlook, MS Office)
• dobra znajomość języka angielskiego, znajomość rosyjskiego będzie atutem
• gotowość do częstych podróży służbowych

Oferta:
• ciekawa i pełna wyzwań praca na odpowiedzialnym stanowisku
• duże możliwości rozwoju zawodowego
• atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy
• praca w szybko rozwijającej się, międzynarodowej firmie

Bardzo proszę o przesłanie cv zainteresowane osoby na adres:
hanna.wiecewicz@manpower.waw.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
alex123

PostWysłany: 11:33 Czw 22 Mar 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.
to i ja cos dorzuce ,odkad weszla na rynek polski firma BASF od tego czasu stosuje premixy tejze firmy z bduzym powodzeniem nie mam problemow
Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kaziu

PostWysłany: 19:06 Sro 14 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bogus 56 ja tez jade na pro Bio prosięta i tuczniki na premiksie i jest ok zużycie 2,5 2,6 kg średnia mięsnosc 56 58% po ile są u ciebie premiksy? Z góry dzieki za odp
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bogus56

PostWysłany: 13:12 Wto 19 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak powiada mój doradca żywieniowy liczą się efekty i ekonomia. Stanowczo nie polecam Sano i Schaumana(drogo i lipa). Ostatnio tsosowałem Josere dobre produkty tylko drogie. Obecnie dla prosiąt warchlaków stosuje koncentraty firmy Pro Bio a tuczniki jadą na premixie Basfa i jak narazie efekt super i ekonomicznie też wychodzi całkiem niezle.
Powrót do góry
Scoia_tael

PostWysłany: 21:24 Pon 18 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tatamarty.323a napisał:
...co ma wyprubowane, wypraktykowane. Sory jeśli kogoś uraziłem, ale musiałem to powiedzieć. Pozdrawiam.

Nie bój. Jedyny, którego uraziłeś to Miodek
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zenon

PostWysłany: 20:10 Nie 3 Wrz 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tatamarty.323a napisał:
Jak tak czytam wasze opinie o producentach pasz, to wynika z nich, że wszystkie zwierzęta musiały by już dawno pozdychać, albo najlepiej, to przejść na pokrzywy, zbierane jabłka, troche śruty i po sprawie, LUDZIE, po co to rąbanie dupy różnym firmom paszowym, przecież każdy karmi tym, co ma wyprubowane, wypraktykowane. Sory jeśli kogoś uraziłem, ale musiałem to powiedzieć. Pozdrawiam.

Stary
Ja Ci powiem o co kaman
Większośc tu piszących to dilerka paszowa albo coś koło tego
Powrót do góry
slaw

PostWysłany: 22:26 Pią 25 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrLek napisał:
Łukaszek napisał:
Polecam pasze z Wipaszu. Firma która w tej chwili ma pierwsze miejsce w produkcji pasz leczniczych i trzecie miejsce w Polsce pod względem sprzedaży.
Mają bardzo dobre prestartery - Wigory, które są w standardzie lecznicze z suibicolem, po których naprawdę nie mam problemów z biegunkami.

Twisted Evil aa co to wipasz bo nie znam Smile) heh pewnie jakies gowienko:) kolego jesli Ty karmisz swinki takimi wynalazkami to zapewe Twoja hodowla liczy jedna loche:)) wiec nie zawieraj zdania na tematy zywienia!!!!!! z praktyki wiem ze nie ma co sie wiazac zz malymi lokalnymi firmami a to ze wzledu na to ze nie zawsze jest ta sama jakosc produkcji co w duzych renomomwanych firmach!!!

Kolego byłem na imprezie organizowanej przez Wipasz w Miedzyrzecu Podlaskim.Widziałem wytwórnię na własne oczy. Jesteś całkowicie nie na czasie, współpracuję z tą firmą od kilku miesięcy i takiej obsługi klienta w życiu nie widziałem. Przyjechał do mnie lek wet i specjalista od wyposażenia budynków. Naprawde goście się starają i nie mają sobie równych.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
tatamarty.323a

PostWysłany: 12:29 Nie 20 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tak czytam wasze opinie o producentach pasz, to wynika z nich, że wszystkie zwierzęta musiały by już dawno pozdychać, albo najlepiej, to przejść na pokrzywy, zbierane jabłka, troche śruty i po sprawie, LUDZIE, po co to rąbanie dupy różnym firmom paszowym, przecież każdy karmi tym, co ma wyprubowane, wypraktykowane. Sory jeśli kogoś uraziłem, ale musiałem to powiedzieć. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
mrLek

PostWysłany: 23:16 Sob 19 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukaszek napisał:
Polecam pasze z Wipaszu. Firma która w tej chwili ma pierwsze miejsce w produkcji pasz leczniczych i trzecie miejsce w Polsce pod względem sprzedaży.
Mają bardzo dobre prestartery - Wigory, które są w standardzie lecznicze z suibicolem, po których naprawdę nie mam problemów z biegunkami.

Twisted Evil aa co to wipasz bo nie znam Smile) heh pewnie jakies gowienko:) kolego jesli Ty karmisz swinki takimi wynalazkami to zapewe Twoja hodowla liczy jedna loche:)) wiec nie zawieraj zdania na tematy zywienia!!!!!! z praktyki wiem ze nie ma co sie wiazac zz malymi lokalnymi firmami a to ze wzledu na to ze nie zawsze jest ta sama jakosc produkcji co w duzych renomomwanych firmach!!!
Powrót do góry
mrLek

PostWysłany: 23:12 Sob 19 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lnb to skrot Lepiej Nie Bedzie czyli lepiej nie stosowac pozdrawiam
Powrót do góry
tatamarty.323a

PostWysłany: 21:26 Wto 15 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LNB- to firma paszowa, tak, jak SANO, czy Hendrix.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email WP Kontakt
Grzes

PostWysłany: 20:11 Wto 15 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chłopaki co to LNB?
Powrót do góry
Łukaszek

PostWysłany: 09:23 Wto 8 Sie 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
PIOTR FARMER

PostWysłany: 22:03 Czw 23 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w szchaumanie to maja jeszcze gorszych doradcow niz w sano
Powrót do góry
Zenon

PostWysłany: 19:50 Sro 22 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Podobno Schauman zwija interes z Polski ?

A w ogóle to Schauman robił jakiś interes w Polsce?
Jak tak maja wyglądać interesy to Pan Zdzichu z byłej GS -owskiej mieszalni miał lepszy łeb do tych rzeczy niż Schauman
PS Oczywiście jak Pan Zdzichu sie napił po zdefraudowaniu paru worków koncentratu marki Prowit
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 18:56 Sro 22 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno Schauman zwija interes z Polski ?
Powrót do góry
czars

PostWysłany: 10:37 Nie 19 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIOTR FARMER napisał:
na SCHAUMANNA czas co onim myslicie

Podobnie jak Gibała miałem z nimi kontakt jakieś 10 lat temu. Stosowałem produkt przez 1rok zaopatrując się u doktora z ART Olsztyn, który miał im rozwinąc sieć sprzedaży w naszyn regionie. Był problemy z logistyką i zrezygnowałem. 1rok to za mało zeby ocenić produkt. Obecnie stosuje Hendrixa i jest OK.
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 07:56 Nie 19 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie lubie jak mnie niektóre firmy traktują jak dojną krowę
Dlaczego wszyscy co sprzedają pasze uważają nas hodowców za głupków?
Niech w tych firmach nauczą ich najpierw kultury
Powrót do góry
Gibała

PostWysłany: 16:51 Czw 16 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni post o Schaumannie był mój - zapomniałem się zalogować
Pozdrowienia dla wszystkich "jakiś polskich rolników"
" Jakiś polski rolnik" - Herr Gibała
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 16:49 Czw 16 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PIOTR FARMER napisał:

Dawno temu / ok. 10 lat/ chciałem nawiązać współpracę z tą firmą bo w Niemczech była potegą jezeli chodzi o zywienie bydła.
Zapoznałem się z ich oryginalnymi materiałami na temat żywienia bydła w jakie zaopatrzyłem się w trakcie pobytu w Niemczech.
Ale wtedy Schaumann nie był zainteresowany współpracą z "jakimś polskim rolnikiem".
Po wielu latach okazuje się że konkurencja dawno opanowała polski rynek i nie jest wcale gorsza od firmy Schaumann, a dla Schaumanna nie ma już miejsca na polskim rynku.
W walce o klienta Schaumann zawędrował w końcu też do Polski - przecież pieniądz nie śmierdzi - mozna by zarabiać również na "jakimś polskim zacofanym rolniku"
Ale teraz to mnie niech Schaumann pocałuje w dupę
Wolę kupować produkty od firm amerykańskich, holenderskich i wszystkich innych które działają w Polsce tylko nie od niemieckich buców, którzy kiedyś potraktowali mnie jak klienta drugiej kategorii.
Powrót do góry
PIOTR FARMER

PostWysłany: 10:37 Czw 16 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 21:11 Sro 15 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paszer napisał:
Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
lnb produkty moze i ma dobre ale doprosic się o ułozenie dawek to jest cos jak juz wie ze i tak kupujesz to zwleka miesiąc zanim przyjedzie tak jest przynajmniej w kujawsko pomorskim

To prawda że sobie olewają sprawę. Ja miałem problem na chlewni a przedstawiciel LNB Ruszkiewicz nie pokwapił się żeby podjechać. Tani cwaniaczek myślał że załatwi sprawę przez telefon radami z poziomu przedszkolaka. Dzięki niemu ani jeden worek LNB więcej u mnie się nnie pojawi!

To ciekawe bo ja mieszkam od niego o ponad 200 km i nie mam wielkiej hodowlii, a przyjeżdza zawsze kiedy go o to poproszę. Moż nie zapłaciłeś za towar, z tego co wiem tego nie lubi, a skoro wymieniłeś jego nazwisko to teraz pewnie chcesz mu dopiec. Oj nie ładnie

Gość ciekawy jesteś facet, masz krowy,świnie jeszcze pewnie inne zwierzaki, mieszkasz na południu wielkopolski(przejrzałem twoje wypociny na różne tematy) i przedstawiciel lnb, który ma śląsk i małopolskę ponoć ma do ciebie też przyjeżdżać. Zastanów się co ty wypisujesz na tym forum i nie licz że ktoś uwierzy w to co wypisujesz. Jeżeli jesteś hodowcą trzody jak utrzymujesz to zadzwoń do lnb, a ja do ciebie przyjadę i sobie porozmawiamy.
Powrót do góry
PIOTR FARMER

PostWysłany: 13:06 Wto 14 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polece SANO ale musi byc dobry przedstawiciel co sie zna na trzodzie anie tylko chce sprzedac pasze unas w ciagu roku bylo ich trzech ale wszyscy do dup y i ten co jest teraz tez niebawem spakuje walizki i wyleci z SANO
Powrót do góry
paszer

PostWysłany: 21:02 Pon 13 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Anonymous napisał:
lnb produkty moze i ma dobre ale doprosic się o ułozenie dawek to jest cos jak juz wie ze i tak kupujesz to zwleka miesiąc zanim przyjedzie tak jest przynajmniej w kujawsko pomorskim

To prawda że sobie olewają sprawę. Ja miałem problem na chlewni a przedstawiciel LNB Ruszkiewicz nie pokwapił się żeby podjechać. Tani cwaniaczek myślał że załatwi sprawę przez telefon radami z poziomu przedszkolaka. Dzięki niemu ani jeden worek LNB więcej u mnie się nnie pojawi!

To ciekawe bo ja mieszkam od niego o ponad 200 km i nie mam wielkiej hodowlii, a przyjeżdza zawsze kiedy go o to poproszę. Moż nie zapłaciłeś za towar, z tego co wiem tego nie lubi, a skoro wymieniłeś jego nazwisko to teraz pewnie chcesz mu dopiec. Oj nie ładnie
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: 08:55 Pon 6 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pasze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: