Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:48 Pon 12 Lis 2018

Agrolok
Kredyt inwestycyjny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum PPR Strona Główna -> BGŻ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ciort

PostWysłany: 10:48 Pon 4 Lip 2005    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
więcej -> http://62.87.137.100/ppr/forum/kredyt_inwestycyjny.doc

ten link nie działa
może ktoś poprawić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ekspert BGŻ

PostWysłany: 10:26 Sro 6 Kwi 2005    Temat postu: Kredyt inwestycyjny Odpowiedz z cytatem

Odpowiedź na pytanie Wadowita
Bank posiada w ofercie specjalny produkt ”Kredyt inwestycyjny w złotych na realizację projektów współfinansowanych z Funduszy Strukturalnych w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich” w ramach, którego Bank udziela m.in.: kredyty na projekty realizowane w ramach Działania ”Inwestycje w gospodarstwach rolnych”.
więcej -> http://62.87.137.100/ppr/forum/kredyt_inwestycyjny.doc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wadowit
Gość

PostWysłany: 10:25 Sro 6 Kwi 2005    Temat postu: Kredyt inwestycyjny Odpowiedz z cytatem

jastem z małopolski dokładniej z powiatu wadowickiego,mój adres to ;joni@neostrada.pl Miałem już zaciągnięty w BGŻ kredyt branżowy, na 8 lat, który spłaciłem 2 lata temu i jestem zadowolony z decyzji teraz chciałbym się dowiedzieć?
jaki byłby koszt kredytu(%, prowizja, inne)pomostowego na inwestycje SPO?
na ile rat(lat) jest możliwość rozratować?
ile może potrwać załaywianie kredytu?
jakie są kryteria dostępu?
czy jest możliwość wcześniejszej spłaty takiego kredytu np. po dofinansowaniu z UE czy zwrocie VAT?
prosze o odpowiedż i informacje ponieważ niemam własnych środków na zakup maszyn a chciałbym jakies kupić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum PPR Strona Główna -> BGŻ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: