Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

sprawa wygląda tak : mój młodszy brat poszedł do jakiegos kumpla z odtwarzaczem mp3 i z tego co mi powiedział to po włożeniu go w USB pojawił się komunikat że dysk przenośnu wymaga sformatowania , więc mądra głowa wcisnął OK i sformatpwał go . tyle że zamiast FAT wybrał FAT32 i problem jest taki że teraz przy próbie skopiowania na ten odtwarzacz jakiegokolwiek pliku pojawia sie komunikat że dysk jest hroniony przed zapisem(przy próbie usówania plików jest to samo) .

Pytanie jest takie : Czy można to jakoś naprawić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj narzędzia u producenta odtwarzacza - przy odtwarzaczu "no-name" będzie pewnie duuży problem z ustaleniem właściwego Chińczyka .

A tak w ogóle to co ma to wspólnego z tematem tego forum ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałem tak kiedys z moim i niestety uratowało mnie tylko przeinstalowanie systemy w mp3 napisałem e-maila do serwisu firmy creative (bo tej firmy mam mp3) i dostałem oprogramowanie wraz z informacja jak to zrbic i teraz juz uzywam go jakies 2 lata bez problemu. bardzo mi sie podobała ta forma reklamacji bo nie musialem nic nigdzie wysyłac i czekac nie wiadomo ile. a jakiej firmu masz to mp3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...