Skocz do zawartości
Marek Sz

Instrukcje obsługi, katalogi części

Rekomendowane odpowiedzi

Tworzę ten temat z nadzieją, że tylko tutaj będziecie się pytać o różnego rodzaju instrukcje obsługi, czy też katalogi części. Temat oczywiście będzie przyklejony. Wszystkie nowe tematy o tej tematyce zostaną usunięte. Treść tematów, które były juz zamieszczone na forum zostaną przekopiowane do tego tematu. Może ktoś jeszcze będzie mógł pomóc nlub tez dopwiedzieć sie czegoś o niektórych producnetach i ich instrukcjach.

 

edit. Zamieszczone poniżej/powyżej tematy sa to po prostu przekopiowe wypowiedzi z poprzednich tematów. Gość2, czy też Gość3 należy traktować jako odpowiedzi na pytania. Niestety tylko jako Gość, bo nikt nie raczył się przedstawić . Mam nadzieję, że to uchroni troche to forum przed bałaganem.

 

Może w najbliższym czasie zabiorę sie za porządkowanie tematów o tej samej odpowiedzi, dla lepszej przejrzystości.

 

Posty nie na temat w tym temacie będą również usuwane. Jak coś chcecie powiedzieć to jak już w temacie Nowe zasady na forum - Nowy moderator

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cholera, przepraszam, faktycznie dzoniłem do agromy. Maja katalogi 21,40 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

szukam instrukcji do jd 8400. udalo mi sie zdobyc po slowacku ale niektore ich wyrazenia sa trudne do rozszyfrowania, a niektore zabawne. np. przewietrzenie kabiny to po ichniemu WYFUKANJIE KABINY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Posiadam katalog części do Claasa Mercatora. Jeśli ktoś potrzebuje to piszcie na gg 5236196

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciężko jest dostać katalog do MF seri 500 (np. 590)?

Na necie ciężko jeset coś znaleść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny na wczoraj pasek klinowy 25x4850 do kombajn buraczany Stholl...PILNE..Lub coś zamiennego, jeśli wiecie...Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze Stomilu albo Baruma nie dobierzesz w jakimś lepszym sklepie lub agromie ? osobiście polecam Stomil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ma ktoś katalog do Stolla v50(z sieczkarnią).Był bym wdzieczny za podesłanie skanów lub czego kolwiek na temat części zamiennych.Oto Adres gadzio24@wp.pl

 

Chyba po coś ten temat jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

doradżcie gdzie moge zdobyć lub kupić instrukcje do c330 tylko żeby nie była do emki starąmi gdzieś wcieło a by się przydała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hej . odezwę się po świętach, może cos znajdę.

Po za tym mam instrukcje do Bizon Bigant, Rekord, Ursus 932 - 1634 z pieerwszych serii, Polonez, Prasa z 244, kombajn ANNA.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

instrukcja do zetora5340

 

Jeślli ktoś ma to niech się podzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam wszystkich!

Poszukuje instrukcji napraw do ciagnikow ursus 912-1614. Jezeli ktos z Was ma

taka ksiazke to prosze o kontakt na adres helvetis@gmail.com

Z gory dzieki i Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam instrukcję obsługi i katalog części do Claasa Cosmos (Niemiecka wersja językowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Witam wszystkich poszukuje instrukcji obsługi i katalogu cześci do kombajnu DEUTZ FAHR M2680 jeżeli ktos by posiadał to bardzo prosze o kontakt kid1988@o2.pl dzieki wszystkim za pomoc pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto zna jakieś linki do sklepów z częściami do Ursusów i zetorów ?

 

Zastanawiam się ile by mogła kosztować odbudowa i remont starego 9x4 lub 8045. Remont silnika, skrzyni itp. łacznie z malowaniem na wypasiony czerwony kolorek Do tego nowy dach z tworzywa i skośna maska. Chodzi mi o taki konkretny, pożądny remont.

Widziałem również, że niektóre zetory mają w kabinie i na błotnikach tapicerke. Czy można takie coś sobie zrobić ? Ile może kosztować taka skośna maska i dach ?

coś takiego :

LINK do obrazka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witka

 

Panowie i Panie. Ma kto moe z was instrukcje obslugi/ katalog czesci do ladowacza UNHZ 500?? . A szczegolnie interesuje mnie schemat instalacji hydraulicznej.

 

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Poszukuję instrukcji obsługi do ciągnika zetor8011. czy można taką kupić w jakiejś składnicy maszyn rolniczych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto zna jakąś stronke gdzie można kupić kabiny do ciągników ursus i zetor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sprzedam – KATALOGI CZĘŚCI ZAMIENNYCH

 

29-11-2005 - Sprzedam

 

Sprowadziłeś maszynę z zachodu? nie masz katalogu części zamiennych? DZWOŃ 608 456 274 KATALOGI PRZEDE WSZYSTKIM DO KOMBAJNÓW CLAAS SIECZKARNI PRAS SPRZĘTU ZIELONKOWEGO

 

OLSZTYN - warmińsko-mazurskie

 

Znalazłem takie dwa ogłoszenia może komuś się przydadzą.

 

Sprzedam – KATALOGI DO MASZYN ZACHODNICH

 

29-11-2005 - Sprzedam

 

JEŻELI KUPIŁEŚ ZACHODNIĄ MASZYNĘ I BRAK CI KATALOGU CZĘŚCI TO ZADZWOŃ 608 684 469

E-MAIL:KRYNIO@ESKRZYNKA.PL

 

DZIAŁDOWO - warmińsko-mazurskie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Posiadam ciągnik 1222 i ostatnio coś zaczeło szwankować ze wzmacniaczem momętu...Jak go się włączy to cięzko jest wyłoczyć!Prosze o pomoc!Albo niech ktoś mi powie gdzie moge dostać Instrukcje napraw do niego!Z góry dziękuje!Pozdrawiam

 

Temat przyklejony, a jednak niewidoczny dla niektórych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Odnośnie kabin do "ZETORÓW" "KOJA SMOLNIKI" produkuje wzorowane na orginalnych, wymiarowo identyczne ,kabiny.JEST TO PRODUKCJA NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE,cena-3300zł,wyposażenie to-SZYBERDACH,TAPICERKA NA BŁOTNIKACH,OGRZEWANIE ,GAZOWE SPRĘŻYNY ,HALOGENY.Tylko warunek-kabina jest montowana na już istniejącym fabrycznym pomoście.Naprawde solidna i warta swej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...