Skocz do zawartości
Gość ali

Tuning ciagników

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Czy ktoś zna strony gdzie można zobaczyć tuningowane traktory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja słyszałem o tuningu poprzez podkręcenie chipu w nowoczesnych traktorach!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko wiesz te traktrory sterowane elektoniczne troche kosztują....

trzeba sie zastanowić jakie jest ryzko i jakie

zyski a przedewszytskim czy jest wogóle sens.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lamborghini r4 105 2004rok produkcji i on ma elektroniczny sterownik paliwa, więc na tym sterowniku muci być chip który steruje pracą sterownika.

Podobno podkreca się go tak jak w samochodach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie chodzi tylko o chipy w sterowaniu silnika ale może ktoś napisze o zmianach zewnętrznych np. inna maska silnika , lampy, kabina .Napiszcie jak wygladaja zewnętrznie wasze ciągniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi tylko o chipy w sterowaniu silnika ale może ktoś napisze o zmianach zewnętrznych np. inna maska silnika , lampy, kabina .Napiszcie jak wygladaja zewnętrznie wasze ciągniki

 

Ty traktorem robisz w polu czy jeżdzisz na wiejskie dyskoteki ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja słyszałem o tuningu poprzez podkręcenie chipu w nowoczesnych traktorach!!!!!!

 

Czy może mi ktoś podać stronę internetową o używanych ursusach a zwłaszcza o 1614 lub 1634 meler12@o2.pl

 

Ostatnio zmieniony przez Marek Sz dnia Sro Paź 19 20:22:41 GMT, w całości zmieniany 1 raz(y)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

może jeszcze poobniżacie wasze ciągniki tak żyby miały prześwit 5 cm?? będziecie mogli brac szybciej zakręty... pomyslcie nad tym... gorzej jak przyjdzie wjechać w mokre pole, przejechac przez bruzde i upier.do.lić wszystko po dach... gdzie wy macie głowy ludzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś na własną rękę zakładał intercooler do ciągnika z turbo????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi tylko o chipy w sterowaniu silnika ale może ktoś napisze o zmianach zewnętrznych np. inna maska silnika , lampy, kabina .Napiszcie jak wygladaja zewnętrznie wasze ciągniki

 

jak tuningowac ciąbnik rolniczy to nie wiem ale mam kilka pomysłow na twojego dużego fiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Zrób bad looka, ciemne szyby tylko najlepiej jak smoła to będzie wesoło jak będziesz jebał z pługiem w polu do nocy Można by było dać felgi do pochromowania pomalowac go w cameleo wstawić sobie basowy przelotowy wydech... No i jeszcze białem lampki i już masz mega fure i jedziesz sie pokazać na jakiś zlot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Spodziewam sie głupich koentarzy w stylu"zrób zdalne sterowanie" albo załoz car audio" ale co tam.Znudziło mi sie siłowanie z dzwigniami podnośnika w pronarze i zamierzam zrobic niby ehr.Bardziej e.Mniejsza o szczegóły.Chodzi mi bardziej o to jakie funkcje posiada taki prawdziwy nieskomplikowany ehr w ciagniku bo w sumie w zyciu czegos takiego nie widziałem.Chodzi mi o to czy to jest po prostu kilka siłownikow na dzwigniach od podnośnika i elektronika czy zaawansowana ingerencja w rozdzielacze.Nie pytam o fendy i jd tylko proste rozwiazania.Dla żartownisiow to jeszcze dodam ze zabodowuje osłonami silnik przyciemniłem szyby zmieniam miejsce głośników,poprzenosiłem cześc dzwignii i jeszcze kilka rzeczy dorobie w pronarze.I to wszystko ma sens.O wiele wygodniej sie pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spodziewam sie głupich koentarzy w stylu"zrób zdalne sterowanie" albo załoz car audio" ale co tam.Znudziło mi sie siłowanie z dzwigniami podnośnika w pronarze i zamierzam zrobic niby ehr.Bardziej e.Mniejsza o szczegóły.Chodzi mi bardziej o to jakie funkcje posiada taki prawdziwy nieskomplikowany ehr w ciagniku bo w sumie w zyciu czegos takiego nie widziałem.Chodzi mi o to czy to jest po prostu kilka siłownikow na dzwigniach od podnośnika i elektronika czy zaawansowana ingerencja w rozdzielacze.Nie pytam o fendy i jd tylko proste rozwiazania.Dla żartownisiow to jeszcze dodam ze zabodowuje osłonami silnik przyciemniłem szyby zmieniam miejsce głośników,poprzenosiłem cześc dzwignii i jeszcze kilka rzeczy dorobie w pronarze.I to wszystko ma sens.O wiele wygodniej sie pracuje.

 

To zamieść fotki, jeśli chodzi o przyciemnienie szyb to sie sa zastanawialem, jest to dosyć dobre w upane dni, ja w Manitou nie mam klimy i sie wlasnie zastanawielm zeby w niej przyciemnieć szyby to by sie nie nagrzewala tak. Merlo ładowarki teleskopowe widzialem orginalenie przyciemnione i wygląda spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak folią ciemną przyciemnisz to jak będziesz coś robił po ciemku to wiesz... nie widzisz nic... jak smoła:P:P Folia daje inny efekt niż takie orginalne przyciemnianie bo orginalnie one są chyba przydymione:P jakoś fachowo to sie nazywa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się zdziwi jak psy go złapią i wezną dowód rejestracyjny za te szyby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe no bo przepuszczalność musi być 70% w szybach bocznych:) Czyli przyciemnianie najsłabszą folią jaka jest i jeszcze jest ryzyko że jest mniej niż 70%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

CZYM NAJLEPIEJ WYGŁUSZYĆ KABINĘ OD ŚRODKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
może jeszcze poobniżacie wasze ciągniki tak żyby miały prześwit 5 cm?? będziecie mogli brac szybciej zakręty... pomyslcie nad tym... gorzej jak przyjdzie wjechać w mokre pole, przejechac przez bruzde i upier.do.lić wszystko po dach... gdzie wy macie głowy ludzie
Coś tak czuję ,że OLI przerabiał ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu tak sądzisz?? Ja poprostu nabijam sie z takich pomysłów bo to troszke niedorzeczne Nie po to są ciagniki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
hehe Zrób bad looka, ciemne szyby tylko najlepiej jak smoła to będzie wesoło jak będziesz jebał z pługiem w polu do nocy Można by było dać felgi do pochromowania pomalowac go w cameleo wstawić sobie basowy przelotowy wydech... No i jeszcze białem lampki i już masz mega fure i jedziesz sie pokazać na jakiś zlot
OLI.... mam pytanie;czy ty aby nie masz tych noo....kompleksów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

OLI ma łeb nie od parady...ztiuningował łącznik centralny w swoim ciągniku.A mówią że traktory nie do tego służą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co wam ludzie teraz chodzi?? To z tentralnikiem to jest przydatna sprawa w polu... A wy co byście chcieli robić w swoich ciągnikach?? co rozumiecie pod pojęciem tuuning ciagników?? Bo jeżeli to co napisałem wcześniej o wydechach i lakierze no to troszke śmieszne jest i uważam że jest różnica między robieniem takiego czegoś a np robieniem takich rzeczy, które ułatwiają nam prace, sprawiają że jest wygodniejsza i szybsza... Nie rozumiem o co sie czepiacie... I powiedz mi ,,gościu" na jakim punkcie mam mieć niby kompleksy?? Bo nie rozumiem czego sie czepiasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...