Skocz do zawartości
drago11

Problem ze szkołą ?

Rekomendowane odpowiedzi

jaki profil musiałbym ukończyć w szkole policealnej aby otrzymać tytuł Technik Rolnik ?Chodzi mi o to jakie kierunki ewetualne dają tytuł Technik Rolnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierunek technik rolnik jest moim zdaniem najodpowiedniejszy, gdyż nie wiadomo czy w nowym rozporządzeniu znajdą się: ogrodnictwo, melioracje itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem szkołe średnią i zdałem mature a teraz szukam szkoły policealnej która da mi tytuł Technik Rolnik i znalazłem taką szkołe o profilu Rolnictwo ale problem polega na tym że jest zamało chętnych aby wystartował ten profil wiec szukam zastępczego który dał by mi tytuł Technik rolnik ale jaki to profil może być zastępczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie technik rolnik to radzę zasięgnąc troszeczkę informacji w ARiMR, aby potem nie żałowac a najlepszym rozwiązaniem będzie egzamin eksternistyczny na technika rolnika (pod koniec sierpnia będę znał szczegóły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj ja nie chce zdawać jakich egzaminów tylko szukam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie znasz czy nie bo mnie tylko to interesuje a nie jakieś egzaminy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...