Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 03:09 Nie 16 Gru 2018

Agrolok
Co zrobić żeby wybudowano u mnie elektrownie wiatrowa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piorun

PostWysłany: 18:50 Wto 3 Sie 2010    Temat postu: budowa wiatrakow-na kogo uwazac Odpowiedz z cytatem

ja sie ostatnio spotkalem z kims, kto sie niezle na takim interesie przejechal, a troche kasy na to wylozyl, przy czym slowo troche, to nie jest za bardzo odpowiednie chyba. w kazdym razie tak mu eko-energia wybudowala wiatraki, ze do tej pory nie chodza, a rata leasingu placona byc musi. niby gruba kasa i wydawac sie moze, ze przy takich inwestycjach bledow byc nie powinno, ale niestety sa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mozynek

PostWysłany: 18:18 Wto 3 Sie 2010    Temat postu: Wiatraki Odpowiedz z cytatem

Mam dzialke 20 ha rolna woj. mazowieckie, powiat sierpiecki. Jestem zainteresowany postawieniem tam wiatraków. Prosze o kontakt zainteresowanych.

lukasz.zlotkowski@gmail.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Morecus

PostWysłany: 07:42 Sob 10 Lip 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam - ostatnim czasem dowiadywalem sie sporo o wiatrakach - wiem ze zmienily sie przepisy dotowania tych inwestycji przez UE. Mam pytanie do osob chcacych podzielic sie swoja juz nabyta wiedza. Mianowicie z jakiego Banku mozna uzyskac kredyt pod budowe wiatraka? Nie mowie tu o bankach komercyjnych ktore rzadaja 7-9%. Zastanawialem sie nad Bankiem Ochrony Srodowiska lecz kiedys udzielal on podobno tylko 500 000 zl pozyczki. Jestem zainteresowany postawieniem silowni wiatrowej o mocy 1,62 MW lub 2 MW w woj lodzkim. Koszt takiej inwestycji to okolo 9 mln zlotych. Jesli ktos bylby tak mily i mogl by podzielic sie swoja wiedza - bardzo prosze o kontakt.

Ktory bank pozycza takie pieniadze na taka inwestycje przy zalozeniu ze gwarantem kredytu jest sama silownia wiatrowa i procentowe dotacje UE.

prosze o kontakt: boneshade@op.pl

Wszystkim posiadajacym faktyczna wiedze badz chocby jakies przeslanki serdecznie dziekuje za udostepnienie wiedzy;)

Pozdrawiam
Powrót do góry
AdamP

PostWysłany: 07:55 Sob 5 Cze 2010    Temat postu: grunty pod elektrownie wiatrową Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest ktoś zainteresowany terenami pod elektrownie wiatrową proszę o kontakt -adambzowki53@interia.eu.Działka ma ok.2 h.bez żadnych zabudowań(najbliższe około 500 m)w całkowicie odkrytym ,płaskim terenie a do tego bardzo wietrznym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wiolka

PostWysłany: 20:22 Sro 5 Maj 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydzierżawię 8ha gruntów rolnych na elektrownie wiatrową w gminie Kowiesy, powiat skierniewicki, województwo łódzkie. Kontakt wiola_bie@wp.pl
Powrót do góry
damian9871
Moderator

PostWysłany: 18:25 Pią 2 Kwi 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tego co się orientuje to musi być min 500m
Powrót do góry
zetes

PostWysłany: 17:12 Pią 2 Kwi 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś zainteresował by sie działką pod budowę EW w powiecie kutnowskim gmina Krośniewice.
Odległośc od zabudowan 325m.
sila wiatru 6m/sek.
chropowatośc terenu 1,5.
wzniesienie 125m/npm.
linia średniego napięcia 50m.
Powrót do góry
cycus1987

PostWysłany: 16:40 Sob 30 Sty 2010    Temat postu: wiatraki Odpowiedz z cytatem

Witam poszukuje inwestora na budowe wiatrakow , posiadam duzo gruntow w gm. Okonek . polnocna wielkopolska , telefon 067 266 0 166 lub email cycus1987@tlen.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
slawekm

PostWysłany: 16:02 Nie 24 Sty 2010    Temat postu: Re: dochody z elektrowni wiatrowych na twojej działce Odpowiedz z cytatem

windprospect napisał:
Witam, nazywam się Marek Klonowski. Obecnie pracuje dla firmy WindProspect. Firma realizuje parki wiatrowe w Anglii, Irlandii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i w Polsce. Jeśli wydaje Ci się ze masz dobry teren pod elektrownie wiatrowe (400 - 500 metrów do najbliższych budynków mieszkalnych, najlepiej duży odsłonięty teren), napisz do nas. marek.klonowski[malpa]windprospect.pl
Jesteśmy w stanie zapłacić nawet do 5000 euro rocznie za jeden wiatrak na twoim polu (wiatraki musza być od siebie także oddalone o około 350 do 500m, ale jeśli zmieści się ich 10 możesz dostawać od nas przez najbliższe 30 lat nawet 50tys euro rocznie co daje około 15tyś złotych miesięcznie !!!) . Na wszystkie pytania chętnie odpowiem. pozdrawiam. Marek

p.s. do tego oczywiście twoja ziemia nadal nadaje się pod uprawę (wiatraki zajmują około 1% powierzchni)
Powrót do góry
krzysiekt

PostWysłany: 11:15 Pią 22 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydzierżawie grunty pod budowę wiatraka. Powiat pajęczański woj. łódzkie. tel.785517503
Powrót do góry
marcinwilk123

PostWysłany: 15:57 Wto 19 Sty 2010    Temat postu: oddam do dzierzawy ziemie pod elektrownie wiatrowe Odpowiedz z cytatem

Mam kilka działek potencjalnie pod elektrownię w woj. kuj-pom, powiat brodnica.
Kontakt: marcinwilk123@interia.pl
Powrót do góry
Mateusz Kociszewski

PostWysłany: 15:35 Sro 6 Sty 2010    Temat postu: Re: oddam do dzierzawy ziemie pod elektrownie wiatrowe Odpowiedz z cytatem

chciałbym sie z panem skontaktowac jak by pan mógł podac numer tel na moja emaila enerton@interia.eu
Powrót do góry
5h100

PostWysłany: 13:37 Wto 5 Sty 2010    Temat postu: oddam do dzierzawy ziemie pod elektrownie wiatrowe Odpowiedz z cytatem

Posiadam 2,5- 6,5 ha działkę rolną (grunty orne) na wyżynie w której w
poblizu znajduje się linia wysokiego napięcia. Teren ten jest położony w
woj łódzkim powiat pajeczno. Jeżeli są zainteresowani państwo moge
podesłać foto tej ziemi.
pozdrawiam
Michał Kowalczyk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lzp

PostWysłany: 23:51 Nie 3 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kilka działek potencjalnie pod elektrownię w woj. łódzkim, powiat pajęczański.
Kontakt: lzp@gazeta.pl
Powrót do góry
piotrg

PostWysłany: 23:22 Nie 3 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety żle podałem adres emeil, prawidłowy to: poosiny@wp.pl
Powrót do góry
piotrg

PostWysłany: 18:59 Nie 3 Sty 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem zainteresowany wydzierżawieniem ok. 70 ha ziemi na budowę elektrowni wiatrowej. Ziemia jest w jednym kawałku woj. łodzkie, powiat brzeziński. Kontakt: poosiny@2p.pl
Powrót do góry
grandenergy

PostWysłany: 11:11 Nie 27 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo.

Nasza spółka poszukuje rozległych terenów pod budowę Elektrowni Wiatrowych firm Vestas,Enercon,Windpower,GE... Działki najlepiej na terenach Województwa Lubelskiego, Małopolskiego oraz Podkarpackiego.. "PGE Rzeszów/Zamość"
Tylko ten zakład ma jeszcze wolne moce przyłączeniowe...
Działki muszą być oddalone min. 300-500m od zabudowań, Sam wiatrak zajmuje powierzchnię tylko 3 arów, także dalsza uprawa działki powinna być bezproblemowa.
Proponujemy bardzo dobre warunki dzierżawy...

Wszelkie zapytania ofertowe proszę przesyłać na grandenergy@o2.pl
Powrót do góry
andawkrys

PostWysłany: 20:10 Pon 14 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też chętnie bym wydzierżawiła grunt pod wiatraki,gmina Szypliszki,woj.podlaskie
Powrót do góry
artekg

PostWysłany: 21:51 Czw 3 Gru 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydzierżawie działkę 6 ha pod wiatrak w dobrym punkcie, południe mazowsza tel 508245799
Powrót do góry
PawelRyt

PostWysłany: 22:42 Pon 26 Paź 2009    Temat postu: Mam działkę przeznaczoną na elektrownię wiatrową. Odpowiedz z cytatem

Działka rolna 1,84 ha, strefa najlepszych wiatrów w Polsce.
Województwo zachodniopomorskie, powiat Sławno, gmina Postomino. Kilka kilometrów od morza, kilkaset metrów od zabudowań, mam poświadczenie, że w planie zagospodarowania przestrzennego działka jest przeznaczona pod elektrownię wiatrową. Sprzedaż, dzierżawa, wynajem. Proszę tylko o poważne propozycje via e-mail.
Powrót do góry
slawekm

PostWysłany: 20:01 Wto 9 Cze 2009    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydzierżawie grunt pod budowe wiatraka/narazie jednego.
Chce zaznaczyć że do okoła naszej wsi jak pamietam bylo 6 wiatrakow ktore w dawnych czasach mełły zboze jak nie bylo elektrycznosci. Pochodze z podlasia. Posiadam 3,5 ha ziemi. Zainteresowanych prosze o kontakt pod numerem 728289240.

Niech ktos mi wytłumaczy, firmy obiecuja duze sumy za dzierzawe a w praktyce rolnicy otrzymuja okolo 1000 zl. Dlaczego jest taka duza roznica?
Powrót do góry
Ulan

PostWysłany: 15:13 Sro 4 Mar 2009    Temat postu: Wydzierżawie ziemie pod elektrownie wiatrowe !!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz z cytatem

Wydzierżawie grunty pod budowe wiatraków!
Ok 55 ha. Woj łódzkie, gmina Łask.

tel. 604 524 108

e-mail: Comp4ct@wp.pl

Michał
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wiatrak

PostWysłany: 22:43 Pon 29 Wrz 2008    Temat postu: wiatrak Odpowiedz z cytatem

witam
Reprezentuję Firmę Gestamp Eolica Polska. Gestamp Eolica jest spółką
join-venture pomiędzy ogromną wielonarodową grupą przemysłową Corporation Gestamp & Grupo Gonvarri a grupą menedżerów działających w najważniejszychświatowych firmach z branży energetyki odnawialnej. Celem GE jest rozwijanie projektów farm wiatrowych w Ameryce, Europie i Azji. Na pierwszą fazę inwestycji GE przeznaczyło 1 mld euro.

Współpraca z GEP to gwarancja pewności ,że pracuje się z jednym z
poważniejszych graczy na polskim rynku, którego jasnym celem jest budowa
farm wiatrowych.

Jesteśmy zainteresowani dużymi , zwartymi obszarami o powierzchni co
najmniej kilkudziesięciu hektarów, choć niekoniecznie należącymi do jednego
właściciela, oddalone od zabudowań i lasów. Nie mogą one znajdować sie na obszarze NATURY 2000!!!

Jeśli posiadasz takową działkę - działki proszę o kontakt

Krzysztof Krukowski
tel 662040029
Powrót do góry
gajos

PostWysłany: 20:32 Nie 28 Wrz 2008    Temat postu: Wiatrak Odpowiedz z cytatem

Mam troche ziemi (3.2ha). Mysle nad wiatrakiem ale nie wiem jak sie do tego zabrac. Gdzie to zglosic i wogole
Powrót do góry
windprospect

PostWysłany: 13:46 Pon 30 Cze 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas to wygląda tak ze dzierzawimy tylko kawalki 60 na 60 metrow a reszta ziemi pozostaje tak jak byla. Robimy dla tych kawalkow wpisy ze sa dzierzawione. Przy podpisywaniu umow prosze patrzyc czy to sa procenty od sprzedazy energi i zielonych certyfikatow czy tylko energi (bo zielone cert. sa prawie 2 razy drozsze) . Wszelkie podatki placimy my. pozdrawiam. marek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: