Skocz do zawartości
miluśka

Technikum weterynari Warszawa ul. kijowska

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc jestem nowa w tym "biznesie" ;P i chciałabbym sie dowiedziec wszystkiego o tej szkole powniewaz mam zamiar wybrac sie tam aby kontynuowas nauke. Najbardziej zalezy mi na tym jaka jest tam cena. I czy jest duzo tematów związanych z końmi. Ogólnie jak wygląda nauka z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm...no to szkoda. Ale jezeli ktos wie cos wiecej na ten temat bardzo prosze o wypowiedz ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"fanka"?...czy ja wiem. Tych małych i bzyczących napewno nie xD...ale reszty?...mogła bym polemizowac. Koni to na pewno, obcuje z nimi od 10 lat, od 2 lat sama mam jednego rumak, a a wiec chciałabym cos w ich kierunku zdaiałac. W piasecznie jest "technikum chodowli koni" lecz niestety za daleko... i dlatego mysle nad weta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie...o studiach równiez ale najpierw chce miec dobry starat. W sesie że chce juz miec jakies pojecie xD A pozatym łatwiej bedzie mi sie dostac...tak sadze, no ale niczego nie mozna byc pewnym, oczywiscie oprucz tego ze w przyszłosci bede robic cos z Qńmi ;P i mam nadzieje ze z weterynarią...no ale widze ze nikt o tej szkole nic mi tu wiecej nie powie a napewno nie wiecej niz juz wiem. Moze ktos ie jeszcze nawinie CZEEEKAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj chyba sie nie zrozumielismy a dokladnie to mnie postarzyles ja dopiero gimnazjum koncze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konczac gimnazjum ma sie troszke mniej lat niz po LO ;P chodzi mi o twoja wypowiedz ze "jak mam skonczone tylko lo to mi sie przyga" a ja dopiero gimnazjum koncze ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale zawsze x] a jezeli chodzi o "kijowsta" to niestety 4...no ale cóż. Trzeba wytrzymac, tyko cały czs jakos mało informacji.?. Czy nikt oprocz cibie nie wchodzi na to forum??. Bo odnosze takie dziwne wrazenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie xD dobrze zrozumiałam xD xD chodziło o to ze nie postarzyles mnie o 3 tylko o 4 xD, dobrz ale co to za różnica ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie xD dobrze zrozumiałam xD xD chodziło o to ze nie postarzyles mnie o 3 tylko o 4 xD, dobra ale co to za różnica ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie co co zar oznica A jeszcze za pamniałem się odnieś do tego czy ktoś tu jeszcze wchodzi na to forum po za mna. Wchodzić to wchadza ale nik nic nie pisze po za mana i tobą oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miluska,mozna skonczyc weterynarie i nie miec pojecia o koniach.wszytsko zalezy od tego czy sie tym bedziesz interesowac i robic cos samodzielnie.oczywiscie chodząc do takiej szkoły mozesz spotkac kogos kto zajmuje sie konmi zawodowo i od niego sie czegos nauczyc.jezeli myslisz o studiowaniu weterynarii to technikum nie pomoze ci sie tam dostac,wazniejsza jest biollogia i chemia(a z tym w technikach roznie bywa).pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukonczenie technikum napewno ma swoje zalety,ale czy ulatwia studiowanie weterynarii ??polemizowalbym.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlodziezy kochana , czy w technikach dalej nauczaja jezyka ojczystego?

Czytajac Wasze posty mam watpliwosci.

Niektore Wydzialy weterynaryjne liczac punkty przy rekrutacji , biora pod uwage rowniez wynik matury z j. polskiego.To bardzo zle rokuje dla jednej z dyskutantek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...