Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 21:51 Pon 23 Wrz 2019

Odszkodowanie z powodu budowy gazociągu na działce rolnej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DużeOdszkodowania

PostWysłany: 20:57 Pon 11 Paź 2010    Temat postu: Duże odszkodowania za rurociągi! Odpowiedz z cytatem

Dobre Argumenty, Duże ODSZKODOWANIA!

Zapewne trafiłeś na tą stronę ponieważ chcesz uzyskać duże odszkodowanie za znajdujące się na twoim gruncie rury gazociągowe lub za inne przypadki bezumownego korzystania z Twojej nieruchomości. Pewnie także chciałbyś na przyszłość ustalić czynsz z tytułu służebności przesyłu.

Świetnie się składa. Zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań dla naszych klientów ponieważ uważamy, że milionowe czy kilkuset tysięczne rekompensaty należą się właścicielom nieruchomości z tytułu ich bezumownego wykorzystania przez zakłady gazownicze, energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne czy inne.

Mamy dobre argumenty więc zdobywamy kilkuset tysięczne odszkodowania!

Skontaktuj się już dziś i umów na bezpłatne spotkanie z Adwokatem:

tel. 22 435 89 32, mobile: 531 200 353

e-mail: info@duzeodszkodowania.com

Więcej informacji o naszej działalności na stronie www.duzeodszkodowania.com
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
sinobrody

PostWysłany: 07:43 Czw 31 Sty 2008    Temat postu: niskie odszkodowanie za gazociąg Odpowiedz z cytatem

witam

jestem rolnikiem z pomorza. Mam problem podobny do zalozyciela tego wątku. Różnica polega na tym, iż w moim przypadku gazociag został juz polozony. umowe podpisalem w 2003 roku. wtedy odszkodowanie zostało ustalone na 1000 zl jednak budowa gazociagu ruszyla w 2007 r. czesc rolnikow, ktora wiedziala o budowie w drodze pertraktacji z zakładem gazowniczym renegocjowala umowe dostając znacznie wyzsze odszkodowanie. mnie nie zawiadomiono.
chcialbym wystapic na droge sadowa z zadaniem wiekszego odszkodowania.
czy ktos ma podobne doswiadczenia w tym temacie?
bylbym wdzieczny za informacje.

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
strzechu

PostWysłany: 22:17 Sro 28 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzialka ma plan zag przestrz ??
taki gazociag to juz tylko ziemia rolna na dzilace...
Powrót do góry
gutekaa

PostWysłany: 16:53 Sob 17 Lis 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedaj się!Koszt działki!zapłacą!pare tyś.i nie mniej,wiem coś o tym
Powrót do góry
Alfred Leśniewski

PostWysłany: 12:01 Wto 13 Lis 2007    Temat postu: Odszkodowanie z powodu budowy gazociągu na działce rolnej Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem z kwotą odszkodowania za wyrażenie zgody na budowę gazociągu na mojej działce rolnej. Gazociąg o śr.500 mm.wysokiego ciśnienia. Kwota odszkodowania zaproponowana przez inwestora to 1000 zł. Dla mnie to poprostu nieporozumienie.Jest to działka częściowo uzbrojona posiada wodociąg. Wykop miałby ok.250m.W związku tym, że położenie jest bardzo atrakcyjne planuję wybudować tam dom, a że jast to słaba klasa ziemi 4-5 chciałbym tam posadzić las.Myślę, że problem mój dotyczy zapewne wielu rolników i bardzo cenne byłoby podzielenie się doświadczeniem kolegów, któży mieli już do czynienia z podobnym problemem. Za wszelkie informacje dziękuję.Pozdrawiam Alf27
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: