Skocz do zawartości
pdeuser

Bezpłatny hosting dla edukacji

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma Dla Edukacji to projekt dla edukacji. Udostępniamy bezpłatnie zaplecze hostingowe przedsięwzięciom, które są związane z edukacją. Oferta PDE jest skierowana do pedagogów, uczniów, studentów oraz osób i organizacji pozaszkolnych, realizujących cele edukacyjne.

 

Platforma dla Edukacji udostępnia hosting wraz z pakietem oprogramowania edukacyjnego. Oferujemy instalator SoftAculous z ponad 200 skryptami. Użytkownik może zainstalować własne strony, fora, blogi, cms, kalendarze, kursy nauczania na odległość typu Moodle, Claroline, TCExam i wiele innych. Proponujemy możliwość przystąpienia do gotowych kursów PDE, lub założenia konta hostingowego.

pde.edu.pl[/url]

 

Przykładowe zastosowanie PDE:

 

Jestem nauczycielem: możesz założyć konto hostingowe np. z platformą moodle, claroline lub zamieścić własną stronę.

 

Jestem uczniem: możesz założyć konto hostingowe z forum dla studentów lub zamieścić źródła własnej strony.

 

Jestem naukowcem: możesz założyć konto hostingowe i promować swoje osiągnięcia w internecie.

 

 

 

Idea PDE - wspólny projekt

 

Powiadom swoją szkołę lub uczelnię o darmowej ofercie hostingu w PDE. Stwórz własną stronę dla szkoły lub dla własnej działalności naukowej.

 

Razem tworzymy platformę wielotematyczną i wielopokoleniową. Dołącz do nas już dziś!

 

 

 

 

 

Platforma przystąpiła do ogólnokrajowego projektu globalnego liczenia BOINC. Wspieramy światowe liczenie w narodowej drużynie BOINC@Poland boincatpoland.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest sens kombinować w sytuacji kiedy konto hostingowe kosztuje jakieś 50 zł rocznie, a może i nawet mniej?

Przecież wiadomo, że na darmowek usłudze nie będziecie mieli żadnego wsparcia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...