Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:43 Nie 21 Paź 2018

Agrolok
teren zabudowany

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Do wiary, nie do wiary
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwiatek007

PostWysłany: 20:45 Czw 21 Sie 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teren zabudowy w skiegach wieczystych od zawsze tyle istaniały. Tu ameryki nei odkyłeś co prawda zawsze ubezpieczyciel nie jest fair do konca no ale. Tak jak ostantio wymianiałam tonery zamienniki do drukarki i też sklepowi nie są w porządku dając mi podróby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emil87

PostWysłany: 17:45 Czw 17 Lip 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smiać mi się chciało jak kiedyś przyszli do wuja mojej małżonki i chcieli ubezpieczyć budynki(wszystkie murowane) ale z tym że same fundamenty i mury a dachu już nie bo się może spalić Very Happy No normalnie jawne kpiny i jaja no i niestety wziął i wypier.......lił towarzystwo z placu Evil or Very Mad
Powrót do góry
adam13

PostWysłany: 16:30 Pią 25 Kwi 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w gminie jak jest na mapie?
Powrót do góry
małosolny

PostWysłany: 17:30 Sob 19 Paź 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie bardzo rozumiem teren zabudowany czy działka budowlana. Co do ubezpieczycieli od fire kasy to bałagan jest straszny. Ubezpieczyciel nie ma prawa niczego żądać. On ma ruszyć d... i sprawdzić co jest i to dopiero ubezpieczyć. To że oni to olewają, a my to tolerujemy może źle się skończyć podczas likwidacji szkody. Ja zrobiłem z tym porządek
Powrót do góry
cwa

PostWysłany: 14:51 Pon 30 Sty 2012    Temat postu: teren zabudowany Odpowiedz z cytatem

jak zmienic teren zabudowany w ksiegach wieczystych budynki na tej działce nieistnieją od lat 60 poniewaz pracownik banku domaga się polisy ubezpieczeniowej
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Do wiary, nie do wiary Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: