Skocz do zawartości
JARKO

MYCIE FERM DROBIU

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM MAM DO ZAOFEROWANIA MYCIE FERM DROBIU.MYCIE ODBYWA SIE ZA POMOCA MYJEK WYSOKOCISNIENIOWYCH ZIMNO-CEPŁO WODNYCH.W SKŁAD MYCIA WCHODZI RÓWNIEŻ PIANOWANIE W ZALEZNOSCI OD ZYCZENIA KLIJETA.ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH.WIECEJ POD NUMEREM TEL 506119415 LUB 515768402

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a jaki jest koszt waszej usługi kurnik 1200m kwadratowych i do ilu kilometrów możecie dojechać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam umycie takiej fermy 1200m to jest koszt 600zl jezeli chodzi o mycie zimna woda bez pianowania.Bardzo czesto liczymy to tak 5zl za m.Napewno tez bedzie inna cena jezeli hodowca ma 3-4 fermy do mycia i bedzie chcial nawiazac stała wspołprace..Dojazd do 200km.ZAPRASZAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam umycie takiej fermy 1200m to jest koszt 600zl jezeli chodzi o mycie zimna woda bez pianowania.Bardzo czesto liczymy to tak 5zl za m.Napewno tez bedzie inna cena jezeli hodowca ma 3-4 fermy do mycia i bedzie chcial nawiazac stała wspołprace..Dojazd do 200km.ZAPRASZAM

 

... no jeśli tak myjesz jak liczysz to ja wole umyć sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam za moja odpowiedz ale nastapił błąd oczywiscie chodzilo o 0,5zl za metr ale mysle ze kazdy wie o co mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kolego jak Ty liczysz mycie - za jeden m2 posadzki??? A co ze ścianami??? ja np. mam wysokość 4, 5 m i co skasujesz tyle co za wysokość 2.5 m , czy liczysz za m2 umycia powierzchni tzn. sufit, ściany , posadzka, wentylatory osobno czy już wliczone w m2 ( bo są sufitowe lub na ścianach ) są tez karmidła, poidła ściany zewnętrzne przy wentylacji bocznej - oj chyba za 600 zł to...??? - czy już kiedyś myłeś kurnik lub indycznik ??? - zimą czy latem ??? - stań przed lusterkiem i odpowiedz sobie ! Tylko szczerze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 600zl to jest całkowity koszt umycia hali w wewnatrz 1200m2.Mowie tu o standardowym kurniku.W sklad mycia wchodzi mycie sufitu,scian,wentylatorow,karmidel,poideł i oczywscie posadzki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...