Skocz do zawartości
whales

Biuro Rachunkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, prowadzę własną działalność gospodarczą. Poszukuję dobrego biura rachunkowego. Co sądzicie o biurze GaBaFi ? Ze strony wyczytałem ze działają już trochę na rynku i w sumie mają niedrogie usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam rzetelnej firmy outsourcingowej z okolic Łodzi, której mogłabym zlecić obsługę księgową: prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, wypełnianie deklaracji do US itd. Jeśli chodzi o kadry i płace, interesuje mnie przede wszystkim administrowanie wypłatami i naliczanie płac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto zajmuje się najlepszą księgowością online? kogo możecie polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Wasze biuro powie w temacie kredytów? Jakie sa panstwa opinie na temat kredytow rolnych, oplaca sie je brac, a jesli tak - to w jakim banku??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie znam tej firmy, ale może na początku przeczytaj sobie jak wybrać takie biuro rachunkowe, co, gdzie i jak Może coś Ci to pomoże, przynajmniej będziesz miał większą wiedzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z programu do księgowania Raks i mnie takie rozwiązanie bardzo odpowiada. Wszystko mam z głowy - kadry i płace, księgowość, rozliczenia. Poza tym zawsze to oszczędność względem usług świadczonych przez księgową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o biuro rachunkowe, to ja może polecę pewną księgową z Dąbrowy Górniczej. Dla osób mieszkających na Śląsku to dobry wybór. Księgowa - Pani Monika - jest naprawdę dobra w swoim fachu i godna zaufania. Jej dużym atutem jest również doświadczenie, a te posiada spore. Najlepiej wejść na stronę i dowiedzieć się więcej, jednak ja już teraz mogę polecić ją z czystym sumieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...