Skocz do zawartości
marcin1990

władimirec t25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze skrzynią jak wrzuce 2 na terenowych lub 4 na szosowych to cos strzela na pozostałych biegach jest ok. Co to może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkręć te pokrywy po bokach skzyni i zobacz jak łożyska wyglądają na wale głównym. może już ten wianek w łożysku zmieliło i kulki luzem latają. Koło zębate 2 i 4 biegu jest z tej strony co pompa hydrauliki. Pokrywa wałka głównego na którym jest to koło to ta pomiędzy pochvą a wałkiem pośrednim- tym co koło pasowe można zakładać.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem. Ale wydaje mi się że nie. Chociaz może jak kulki luzem by latały to może jakimś ściągaczem by sie dało. Tylko najgorzej z tym czy coś w skrzyni nie zostanie z tego wianka. Najpierw popatrz na łożyska, czy to napewno one. Jak nie to i tak trzeba będzie skrzynie rozbebeszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 i 4 to ta sama zębatka napędowa i myślę że tu jest problem gdyby to były łożyska boczne to nie tylko na tych biegach byłby problem ale i na innych ale również nie na wszystkich. Myślę że może wyłamał ci się ząb na zębatce i stąd te strzały w momencie przeskakiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...