Skocz do zawartości
Jizin z bazin

Oskarżenie o próbę wyłudzenia dopłat z AR i MR

Rekomendowane odpowiedzi

Głupia sprawa, posiadając ziemię zleciłem składanie wniosków o dopłaty osobie trzeciej podpisując się pod wnioskami ,okazało się w wyniku "losowej " kontroli że areał zgłoszony nie do końca pokrywał się ze stanem faktycznym o czym nie miałem pojęcia bo osobiście nie zajmuowałem się ziemią. Dopłatę cofnięto. Nawet nie wnosiłem odwołania do wyników kontroli bo nie miałem na to czasu. Ale teraz niespodzianka otrzymałem wezwanie na policję i pewnie jest wniosek z AR i MR do prokuratury i czeka mnie sąd!. Miał ktoś taką sytuację ??? Jak się tłumaczyć ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przyznać się do winy,a może raczej wykazać swoją niewinność.Pewnie wniosek o dopłatę był wypełniany na podstawie jakiś dokumentów.I teraz jest pytanie czy istnieje faktyczna rozbieżność między poszczególnymi dokumentami.Bo być może urzędnik w biurze ARiMR mógł się pomylić.Czy ta rozbieżność powstała w wyniku pomyłki czy celowego działania. Czyli wszystko do wyjaśnienia względem posiadanych dokumentów oraz osoby wypełniającej dokumenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega sie niezajmuje ziemią to powinni mu łapy odciąć za branie sie do składania wniosków o dopłaty bezpośrednie!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak piszesz?Prawo jest takie jakie jest.Czyli skłócić społeczeństwo,aby nie było jedności a wtedy jest łatwiej manipulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ktoś tą ziemie uprawiał to niech sobie weźmie dopłate a nie jakiś cwaniak a my potem przez takich dostejemy bo mamy krus dopłaty itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...