Skocz do zawartości
mirekmarian

Aplikator w zwijającej

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najprościej w miarę tanio zainstalować taki aplikator może ktoś zrobił sobie samemu ,tak myślałem nad pompką elektryczną paliwową od ciągnika instalujesz gdzie pasuje koszt ok 150 zł zbiornik dysza opryskiwacza trochę wężyka kabel wyłącznik w kabinie tylko czy pompka nie zatrze się przy wodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pompki paliwowe podobno się zacierają. Widziałem taki aplikator zrobiony z beczki około 30L w nią wstawiona była pompka od spryskiwaczy od samochodu. na całej szerokości prasy 4 dysze z samochodu. Do ciągnika przewody i tak pod ręką przycisk włączania pompki i w trakcie skręcania beli co jakiś czas włącza się pompkę. Całość napewno nie będzie kosztowała nawet 50zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem tylko czy taka pompka wytrzyma bo robię na jeden wyjazd ponad sto wałków i musi pompować kilkadziesiąt litrów wolałbym dać wiekszą sumę za pompkę aby działała bo resztę dysze opryskiwacza strumieniowe weżyki kable to pestka tylko to pompka niezawodna jaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro za 300 zł są 16 litrowe opryskiwacze elektryczne, za 600 samoróbka ze zbiornikiem 50 l, a za 1000 zł sprzedają aplikator z regulacją przepływu.

Warto się bawić?

Co innego jak kosztowały po 3,5 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...