Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:51 Pią 7 Sie 2020

odpoczynek tylko na wsi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Agroturystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rafalsapijaszko

PostWysłany: 07:07 Wto 18 Wrz 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WYGODA - Tanie i komfortowe noclegi pod warszawą
Oferujemy komfortowe noclegi w zacisznym gospodarstwie, który pozwoli dobrze wypocząć podczas służbowej podróży. Znajdujemy się w pobliżu Nadarzyna, 25 km od centrum warszawy,
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Nasz obiekt jest wszechstronny. Można w nim przenocować 30 osobową grupę i zorganizować integrację firmową.
Dysponujemy : pokojami 2,3,4 osobowymi z łazienkami, oraz apartamentem z dwoma sypialniami, salonem i aneksem kuchennym.
Zapewniamy: Internet bezprzewodowy WiFi, pokoje z telewizorami, zarybiony staw (możliwość wędkowania), boisko do siatkówki, altana z murowanym grillem, miejsce na ognisko.
Kontakt:
Bogusława Sapijaszko
Rozalin ul. Daniewice 11
Tel.726-240-560, 22-729-90-92
http://noclegi-wygoda.strefa.pl
email: sapijaszko@poczta.fm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KURZA FERMA

PostWysłany: 13:10 Sro 17 Mar 2010    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PANIE ADMINISTRATORZE!!!! Przeciez oni tu reklamuja swoje gospodarstwa?????????? czy to nie jest zakazane na forum?!! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Gollum

PostWysłany: 21:47 Czw 13 Mar 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

papito1990 napisał:
Dobrze jest sie cieszyć ze swojej pracy a nie szukać czegoś zastępczego

Tu nie chodzi o szukanie czegoś zastępczego, ale o chwilową odmianę, by po niej wrócić z nowymi siłami do pracy, nawet gdy jest ona hobby. Tak jak dobry jest skok w bok, by odnowić uczucie do żony, tak warto choć przez tydzień lub dwa zamiast na pole popatrzeć na skały czy morze.
Powrót do góry
Ukasz52

PostWysłany: 23:21 Wto 26 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy niebyłem nad morzem a górki widze z okna... i halny tez zagląda czasami..
Powrót do góry
wodnik24

PostWysłany: 18:42 Wto 26 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Macie rację nie ma to jak na wsi ja mieszkam 20 km. od morza na wsi woj.pomorskie chętnie bym spędził kilka dni wgórach.W zamian za pobyt nad morzem mam 50 lat a jeszcze nie byłem w górach Embarassed Pozdrawiam...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Mijagii

PostWysłany: 15:12 Pią 15 Lut 2008    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwazam ze na odpoczynek kazdy ma swoj sposob, a ze wiekszosc wybiera wies, no to chyba dobrze... Moze mi ktos napisac, od czego trzeba zaczac zeby zalozyc agroturystyke? Mam staw, ziemie, laki, dwa lasy, zwierzeta... ale co dalej? Trzeba gdzies to zglosic ze bedzie sie to prowadzilo, czy mozna tak od siebie zaczac? Czy sa jakies wymagania? Chodzi mi tu o przepisy... Bylbym wdzieczny za informacje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gollum

PostWysłany: 21:51 Pon 29 Paź 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30 zł za osobę w tych okolicach to drogo. Tym bardziej, że właściciele nie oferują niczego poza łóżkiem i miejscem dla konia.
Ja płaciłem tego lata 25 zł od łebka w słowckiej Demanovej, w górach (Niskie Tatry, pod Chopokiem), Tatry 30 km dalej, aquapark 5 km, jezioro (sztuczne) 3 km.
Powrót do góry
janp1

PostWysłany: 18:05 Czw 10 Maj 2007    Temat postu: propozycja:) Odpowiedz z cytatem

Witam:D
Uważam, że godne polecenia jest to gospodarstwo anielowka. Panuje tu cisza i pokój, jest tanio, kazdy pokoj na własną lazienkę, jest miejsce na spacery, niedaleko znajduję sie rzeka i las.
Zapraszam serdecznie
W razie pytań proszę dzwonić 0 502 421 867
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
papito1990

PostWysłany: 08:21 Pon 26 Lut 2007    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo myśle, że jak wypocząć to tylko nawsi. A wieś nie jest dla mieszczucha Crying or Very sad wieś jest dla każdego rolnika, który pracuje na roli i pracując wypoczywa. Dla rolnika praca na roli to wypoczynek. Dobrze jest sie cieszyć ze swojej pracy a nie szukać czegoś zastępczego niż wypoczynek na roli Wink Smile Smile Smile Razz Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gollum

PostWysłany: 23:17 Sob 3 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy dla kogo. Gdy ktoś pracuje fizycznie, to najlepiej wypoczywa leżąc bykiem pod gruszą czy inną palmą. Gdy ktoś siedzi za biurkiem, musi zostać przepędzony po górach czy dżungli. I gdy padnie ze zmęczenia, będzie naprawde wypoczęty.
Gdy ktoś na codzień widzi bezkres swego pola, wypcozywając, owinien widzieć jak najwiecej ludzi. Gdy różne mordy widuje na codzień, tym lepiej wypocznie im w bezludniejsze miejsce trafi.
Czyli - wieś jest dla mieszczucha, a rolnik powinien wylegiwać się na plaży (bo tam jest tłum)
Powrót do góry
blueangel

PostWysłany: 18:54 Sro 3 Maj 2006    Temat postu: odpoczynek tylko na wsi Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem prawdziwy wypoczynek to tylko na wsi
na stronie (link) można zobaczyć jak robią to profesjonaliści
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Agroturystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: