Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:34 Nie 9 Gru 2018

Agrolok
MAM PROBLEM Z HYDRAULIKA JOHN DEERE 2850

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Sugestie, problemy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bercik26

PostWysłany: 21:52 Pią 30 Paź 2015    Temat postu: problem z hydraulika john deere3640 Odpowiedz z cytatem

Witam.. mam cignik john deere 3640 z turem... i mam problem z hydraulika poniewaz zacina mi sie i nie wiem od czego... jak chwile nim jezdze na wolnych obrotach albo jak robie cos turem to zacina mi sie hydraulika i nie idzie nawet krecic kierownica.... a jak dodam mu do konca gazu to po chwili chodzi normalnie i tak przez jakis czas i znowu sie zatnie i tak coraz czesciej i musze mu caly czas gazowac... Moze wie ktos co jest przyczyna ???? Prosze o pomoc!!!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
koseś

PostWysłany: 19:45 Nie 14 Cze 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam że dopiero teraz odpowiadam ale była akcja sianokosy , Prawdopodobnie w rozdzielaczu podnośnika uszkodziły się uszczelnienia ,ale aby to stwierdzić na 100% to trzeba unieść kabinę zdjąć podnośnik . koszt części to około 50zł .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
marti0991

PostWysłany: 18:20 Sob 13 Cze 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Więc co jest przyczyną ? jeśli mozesz powiedzieć kolego "koseś"
Powrót do góry
marti0991

PostWysłany: 14:37 Sro 3 Cze 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie trzyma podnośnik. A jak podnosi to tak jakby w zwolnionym tempie.
Powrót do góry
koseś

PostWysłany: 05:59 Sro 3 Cze 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robiłem ostatnio 2140 z szarpiącą hydrauliką , podnośnik pod ciężarem trzyma na zgaszonym silniku? Jeśli nie to znam przyczynę .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
marti0991

PostWysłany: 14:14 Sro 27 Maj 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam . mam problem z moim john deere 2650 wysiadła hydraulika słabo podnosi tur tylny podnosnik i skręt też jest utrudniony. podczas każdej czynnosci szarpie węzami i czuc drgania na całym ciągniku. miał ktoś taki problem ? prosze o pomoc. !
Powrót do góry
tekmie

PostWysłany: 12:48 Nie 26 Sie 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Nie miałem z tym ciągnikiem do czynienia,ale spróbuję odpowiedzieć(pod powiedzieć).Według mnie objawy wskazują na utrudniony powrót oleju z pompy,czyli cały czas pod maksymalnym ciśnieniem..Pytanie dlaczego?Według katalogu http://jdpc.deere.com/jdpc/servlet/com.deere.u90490.partscatalog.view.servlets.HomePageServlet_Alt
na powrocie jest filtr oleju(czy drożny).A jeżeli czysty, to spróbuj przeanalizować obwód hydrauliki (szczególnie 73 sekcję katalogu "selct.control valves").Jeżeli go kupiłeś go już w takim stanie to być może ktoś "grzebał" w hydraulice i coś jest przestawione(zaślepione).I jak moja żona mawia"umiesz liczyć,licz na siebie" Wink A nie odpowiadają bo być może za mało danych podałeś, a może przez zwykłe lenistwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dawlas25

PostWysłany: 22:28 Sob 25 Sie 2012    Temat postu: nikt nie mial podobnego problemu Odpowiedz z cytatem

witam szanownych rolnikow nie mam szcescia chyba do sprzetu rolniczego po długich latach oszczedzania kupilismy jd 2850 to chyba nasz problem dotyczy wszystkich posiadaczy tych ciagnikow z przed lat 90 mam problem z hydraulika a mianowicie gotuje mi olej trzesie wezami dusi mi traktor pomocy nikt nie chce mi pomoc prosze o pomoc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mf3085

PostWysłany: 21:15 Czw 23 Sie 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisz w tym temacie http://www.ppr.pl/forum/viewtopic.php?t=212
Powrót do góry
dawlas25

PostWysłany: 20:08 Czw 23 Sie 2012    Temat postu: MAM PROBLEM Z HYDRAULIKA JOHN DEERE 2850 Odpowiedz z cytatem

DRŻĄCE WEZE PZRY WYJSCIACH HYDRAULICZNYCH GOTUJACY SIE OLEJ AZ DUSI CIAGNIK POMOCY
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Sugestie, problemy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: