Skocz do zawartości
dawlas25

MAM PROBLEM Z HYDRAULIKA JOHN DEERE 2850

Rekomendowane odpowiedzi

witam szanownych rolnikow nie mam szcescia chyba do sprzetu rolniczego po długich latach oszczedzania kupilismy jd 2850 to chyba nasz problem dotyczy wszystkich posiadaczy tych ciagnikow z przed lat 90 mam problem z hydraulika a mianowicie gotuje mi olej trzesie wezami dusi mi traktor pomocy nikt nie chce mi pomoc prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie miałem z tym ciągnikiem do czynienia,ale spróbuję odpowiedzieć(pod powiedzieć).Według mnie objawy wskazują na utrudniony powrót oleju z pompy,czyli cały czas pod maksymalnym ciśnieniem..Pytanie dlaczego?Według katalogu http://jdpc.deere.com/jdpc/servlet/com.deere.u90490.partscatalog.view.servlets.HomePageServlet_Alt

na powrocie jest filtr oleju(czy drożny).A jeżeli czysty, to spróbuj przeanalizować obwód hydrauliki (szczególnie 73 sekcję katalogu "selct.control valves").Jeżeli go kupiłeś go już w takim stanie to być może ktoś "grzebał" w hydraulice i coś jest przestawione(zaślepione).I jak moja żona mawia"umiesz liczyć,licz na siebie" A nie odpowiadają bo być może za mało danych podałeś, a może przez zwykłe lenistwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . mam problem z moim john deere 2650 wysiadła hydraulika słabo podnosi tur tylny podnosnik i skręt też jest utrudniony. podczas każdej czynnosci szarpie węzami i czuc drgania na całym ciągniku. miał ktoś taki problem ? prosze o pomoc. !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ostatnio 2140 z szarpiącą hydrauliką , podnośnik pod ciężarem trzyma na zgaszonym silniku? Jeśli nie to znam przyczynę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że dopiero teraz odpowiadam ale była akcja sianokosy , Prawdopodobnie w rozdzielaczu podnośnika uszkodziły się uszczelnienia ,ale aby to stwierdzić na 100% to trzeba unieść kabinę zdjąć podnośnik . koszt części to około 50zł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.. mam cignik john deere 3640 z turem... i mam problem z hydraulika poniewaz zacina mi sie i nie wiem od czego... jak chwile nim jezdze na wolnych obrotach albo jak robie cos turem to zacina mi sie hydraulika i nie idzie nawet krecic kierownica.... a jak dodam mu do konca gazu to po chwili chodzi normalnie i tak przez jakis czas i znowu sie zatnie i tak coraz czesciej i musze mu caly czas gazowac... Moze wie ktos co jest przyczyna ???? Prosze o pomoc!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...