Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 20:00 Sob 20 Sty 2018

Kredyt na Dowód bez Zaświadczeń czyli Szybko i BEZ BIK
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JózefT

PostWysłany: 22:40 Nie 11 Wrz 2016    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Czy kredyt (pożyczka) w Wonga jest bezpieczny?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rob84

PostWysłany: 13:05 Pią 9 Wrz 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na kredyt w banku bardzo długo się czeka, a nigdy nie można mieć pewności, że się go dostanie. Ja już nawet nie mam ochoty się bawić w tę ruletkę, tylko od razu idę (już po raz trzeci będę szedł) do firmy Janvest. No zwyczajnie nie mam siły już na wypełnianie tych papierków, na czekanie znowu 3 tygodnie, tylko po to, żeby sie dowiedzieć, że nic nie dostanę i muszę na szybko szukać. Przez tak opieszałość banków mi kiedyś przeleciała przed nosem okazja na maszyny. W Janvest to przynajmniej pieniądze miałem na koncie po 4-5 dniach. I bardzo przyjemnie się robi z nimi interesy.
Powrót do góry
dodbroker1

PostWysłany: 11:11 Sro 16 Wrz 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybka pożyczka bez zaświadczeń udzielana przez internet to świetna alternatywa w odróżnieniu od męczących procedur bankowych gdzie trzeba czekać na dokumenty tutaj wystarczą podstawowe dane o pożyczkobiorcy w taki sposób szybko można cieszyć się pieniędzmi pamiętajmy jednak, że pieniądze trzeba oddać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adamam83

PostWysłany: 15:32 Sro 5 Sie 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyty pozabankowe to dobre rozwiązanie dla osób, które wiedzą, że będą mieli pieniądze na ich spłatę. Przykładowo pod koniec miesiąca mam ważny wydatek, ale czekam na wypłatę. Wtedy warto zaciągnąć taką pożyczkę, zwłaszcza, że większość firm oferuje aktualnie pierwszą pożyczkę gratis.

Istotne jest, aby pożyczać odpowiedzialnie, zapamiętajcie to.
Powrót do góry
beatamazur

PostWysłany: 19:58 Pią 17 Lip 2015    Temat postu: do hrymek Odpowiedz z cytatem

hrymek niekoniecznie w bankach najlepsze kredyty-mylisz się. Pracowałam w banku i wiem jak to wyglada. Zaczynasz propozycje kredytowe od najwiekszych oprocentowań bo na tym zarabia bankier. Pożyczki pozabankowe mają to do siebie że umowy nie są wielostronicowe, są klarowne krótkie i zwięźle napisane,tak że nawet staruszka zrozumie:)
O ile nie potrzebujesz dużej gotówki-której takie firmy jak wszelkie vivusy,wongi itd nie daja to warto wziąć właśnie pożyczkę szybką z tych firm pozabankowych. Tym bardziej że strony internetowe są tak skonstruowane że mozesz sobie porównywać do woli i śćisle sprawdzać tak jak np na anivus.com ale nie chce aby wyszlo to na spam czy reklame jest tego wiele wiele więcej. wystarczy wpisac kalkulator pożyczkowy i wyskoczy.
Powrót do góry
kamilalichota

PostWysłany: 15:04 Sro 17 Cze 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nikt nikogo nie zmusza do brania chwilówek. Problem jest taki, że zasady powinny być jaśniejsze. O ile we wszystkich kampaniach społecznych mówi się tylko, żeby ich nie brać (bo pewnie lobbują to banki) to takie kampanie powinny zwracać uwagę na te czynniki niebezpieczne.

Powinno się ludziom objaśniać na co konkretnie uważać w umowie pożyczki, a nie tylko to żeby uważał.

W chwilówkach problem jest taki, że mocno się promują jako darmowe. Niestety rzeczywistość weryfikuje i pokazuje, że tych co nie spłacą takiej pożyczki czekają grube odsetki. O ile dla jednego taka pożyczka będzie pomocna i nie będzie miał z tego tytułu nieprzyjemności, o tyle jeśli ktoś oleje w mgnieniu oka zostanie zjedzony przez prawników takiej firmy i zmuszony do zapłaty sporych kar.

Trzeba uważać na chwilówki i to szczególnie. Brać w znanych firmach, a nie tam gdzie niby super promocja, itd.
Powrót do góry
trydonit

PostWysłany: 23:27 Nie 8 Lut 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki na dowód powinny być wypierane śród firm uznanych i funkcjonujących na rynku już od dłuższego czasu.
Powrót do góry
suzej

PostWysłany: 07:24 Nie 30 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mark12 napisał:
To możecie jeszcze sprawdzić na tej stronie...

Na tym NMONEY nie ma żadnych danych kontaktowych, ukryte jest kto jest administratorem danych osobowych. Pachnie bardzo brzydko.

Lista Faraon24 jest jedynym wiarygodnym miejscem!
Powrót do góry
Mark12

PostWysłany: 00:08 Nie 30 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To możecie jeszcze sprawdzić na stronie nmoney o ile wiem to współpracują z różnymi firmami
Powrót do góry
domagent

PostWysłany: 06:47 Sro 26 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubczan tej strony nie ma na liście Faraon24, a megi12 Profi Credit ma bardzo niską przyznawalność
Powrót do góry
megi12

PostWysłany: 09:38 Czw 20 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pożyczka w Profi Credit?
Powrót do góry
Kubczan

PostWysłany: 11:21 Pon 17 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co sądzicie o pozyczce ze strony pożyczki na dowód- czy to się opłaca?
Powrót do góry
suzej

PostWysłany: 06:06 Wto 11 Lis 2014    Temat postu: Kredyt na dowód od Faraon24 Odpowiedz z cytatem

Faraon24 odświeżył swoją listę

Twitter Norberta Piaseckiego z Faraon24 pokazuje, że zostały zaktualizowane wszystkie oferty. Jest tam zbiór potwierdzonych firm, które w większym lub mniejszym stopniu spełniają wymagania osób z problemami pieniężnymi. Lista jest długa, jak widać aktualizowana na bieżąco.

domagent napisał:
AlinaK napisał:
Czasami takie *www* się przydają, korzystałam ostatnio z vivusa - mieli ofertę: pierwsza pożyczka 0% i faktycznie spłaciłam dokładnie tyle ile otrzymałam. Szkoda, że to działa tylko raz:)

Niestety Vivus robi scoring w oparciu o Biuro Informacji Kredytowej BIK. W tym wątki omawiamy zupełnie inne firmy. W którymś poście Maciej Samcik o tym pisał. Według Samcika mają płacić około 30 zł za każde sprawdzenie klienta. Właśnie sprawdziłem ich regulamin i jest jak wół napisane, że udostępnia się dane osobowe w celu m.in. sprawdzenia w BIKu.

Widzę, że Vivus tam jest ale jak sami też widzicie przy każdej pozycji jest adnotacja co do sprawdzania w konkretnym rejestrze. W pełnym zestawieniu są jeszcze inne opisy np. „wyciąg z konta” a metodę wyciągu przekazywanego online stosuje już od dawna zwykły bank mBank (wrrr).
Powrót do góry
domagent

PostWysłany: 05:56 Wto 11 Lis 2014    Temat postu: Re: Pozabankowe Odpowiedz z cytatem

AlinaK napisał:
Czasami takie *www* się przydają, korzystałam ostatnio z vivusa - mieli ofertę: pierwsza pożyczka 0% i faktycznie spłaciłam dokładnie tyle ile otrzymałam. Szkoda, że to działa tylko raz:)

Niestety Vivus robi scoring w oparciu o Biuro Informacji Kredytowej BIK. W tym wątki omawiamy zupełnie inne firmy. W którymś poście Maciej Samcik o tym pisał. Według Samcika mają płacić około 30 zł za każde sprawdzenie klienta. Właśnie sprawdziłem ich regulamin i jest jak wół napisane, że udostępnia się dane osobowe w celu m.in. sprawdzenia w BIKu.
Powrót do góry
AlinaK

PostWysłany: 12:47 Pon 10 Lis 2014    Temat postu: Pozabankowe Odpowiedz z cytatem

Czasami takie www się przydają, korzystałam ostatnio z vivusa - mieli ofertę: pierwsza pożyczka 0% i faktycznie spłaciłam dokładnie tyle ile otrzymałam. Szkoda, że to działa tylko raz:)
Powrót do góry
domagent

PostWysłany: 07:48 Sob 25 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

alfredszklarz napisał:
Z takimi pożyczkami to trzeba uważać, bo można wpaść w pętlę zadłużeniową.
Wtedy zostaje już tylko...

Większych głupot nie da się wymyślić już?

Faraon24 to aktualnie jedyne miejsce z kompletną listą pożyczek z oznaczeniem,które są na dowód, które bez BIK a które bez BIG, bo BIG a BIK to zupełnie dwie różne rzeczy i zupełnie różne ustawy, które determinują ich działanie.
Powrót do góry
alfredszklarz

PostWysłany: 13:10 Sro 30 Lip 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takimi pożyczkami to trzeba uważać, bo można wpaść w pętlę zadłużeniową.
Wtedy zostaje już tylko... A ze złą historią w BIK można tylko starać się o pożyczkę konsolidacyjną tylko w firmach pozabankowych.
Powrót do góry
dominik34

PostWysłany: 13:55 Sro 23 Lip 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam zaciągałem kredyt bez żadnych zaświadczeń w PKO. To oferta dla osób, które mają tam konto ale jest naprawdę dobra. Wystarczy wyciąg z ostatniego kwartału i gotówkę otrzymałem w kilkanaście minut. Beż żadnych formalności.
Poza tym nie było to tak drogie jak zakładałem wcześniej.
Powrót do góry
domagent

PostWysłany: 11:21 Wto 22 Lip 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na liście faraon24 znajduja się takie firmy ja Zaimo (szczególnie polecane) czy nowość BigCredit. Ja akurat znalazłem ich szukając chwilówki BizCredit ale jak już to znalazłem to wolałem wziąć jednak Zaimo. Jest wysoka kwota i natychmiastowy przelew. Zdecydowana przewaga nad konkurencją.
Powrót do góry
suzej

PostWysłany: 06:12 Wto 17 Cze 2014    Temat postu: Pełna lista Odpowiedz z cytatem

Idea Idea Idea
Idea Już trzeci raz korzystam z tego typu kredytów. Pracuje na czarno jak większość w mojej miejscowości to nie ma innej rady. Ale jest coś co ostatnio znalazłem. Okazało się, że jest aż 8 bezpłatnych pożyczek. Chodzi o to, że jeśli pożyczy się 1.200 zł to oddaje się 1.200 zł Smile To proste i dotyczy pierwszego pożyczenia. Każde kolejne jest płatne i drogie, pierwsze darmowe.

Nie wierzcie w inne oferty bo to po prostu strata czasu. Tam na faraonie jest cała kompletna lista w sumie ponad pięćdziesiąt ofert dla pracujących na czarno oraz dla osób z zadłużeniem w wpisami w BIKu.
Idea Idea Idea
Powrót do góry
domagent

PostWysłany: 05:05 Sob 31 Maj 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak jakieś 2 lata temu, akurat przy okazji przekrętu Plichtów (OLT plus Amber Gold) ktoś z rządu obiecywał, że łatwe i małe kredyty wrócą do banków. Efekt jest taki, że wróciły one do paru banków ale tylko pod nazwą. To tak jakby Coca Cola reklamowała się jako sok pomarańczowy a dopiero po odkręceniu butelki widać było, że to nie jest sok tylko cola. Mimo, że parę banków takich jak Eurobank czy BGŻ obiecują kredyty bez zaświadczeń czy sam Eurobank wręcz na dowód to one faktycznie nie istnieją bo to tylko gra słów. Bez zaświadczeń ale i ta PIT'a chcą, na dowód ale i tak trzeba mieć konto i zaświadczenie z pracy i tak dalej...

i...
Trwają prace legislacyjne nad wprowadzeniem nowych regulacji uniemożliwiającym parabankom stosowania rzeczywistej rocznej stopy procentowej powyżej pewnego poziomu. Ma on docelowo wynosić między 30 % a 60%, w chwili obecnej standardem jest poziom ponad 300% w skali roku.

I te same prace trwały 2 lata temu i efektu nadal nie ma żadnego. Właściwie to jest pewien efekt i jeden parabank bierze nawet w pracach udział, jest to ProfiCredit

Teraz parabanki piszą ustawy, extra!
Powrót do góry
megi12

PostWysłany: 10:12 Czw 3 Kwi 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wonga też ma ciekawe oferty
Powrót do góry
piotrorl

PostWysłany: 13:31 Pią 28 Lut 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie kredyty doprowadziły do tego, że mamy obecnie kryzys finansowy. Odradzam.
Powrót do góry
chat

PostWysłany: 11:49 Pią 28 Lut 2014    Temat postu: Gdzie pożyczać bez kosztów i bez zaświadczeń? Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy już to widzieliście ale jest w sieci świetna metoda na pożyczenie sporych pieniędzy z niskimi kosztami i to natychmiast. Natychmiast to znaczy tego samego dnia a przy sprzyjających wiatrach nawet w 15 minut.

W końcu ktoś pokazał jak wykorzystać lichwę panoszącą się w kraju. Według przepisów prawa nie jest to lichwa bo ustawa anty lichwiarska jest zgodnie z prawem ominięta. Sposób jest dobry dla każdego rozsądnego człowieka. Większość z tych firm ma w swojej ofercie kredyty chwilówki czyli są to krótkoterminowe umowy. Głównie na 30 dni. Zostały tam opisane takie firmy jak Vivus, OK Money, NetCredit i wiele innych mniej znanych. Vivusa każdy zna z reklam w radio. Faktycznie jest to pierwsza pożyczka gratis więc już chyba trochę rozumiecie na czym to polega. Jeśli dobrze się samemu ze soba ustali plan działania to może to być o wiele skuteczniejsze niż tak zwane czyszczenie biku czy konsolidacja pozabankowa.

O czyszczeniu biku powstały nawet całe cykle audycji radiowych. Jest taka opinia aby nie korzystać z tego bo to zwykłe pożyczki na spłatę innych pożyczek przez co pozornie mamy czyste konto ale za to dług jest jeszcze większy. To co się zmienia to właściciel wierzytelności oraz jej wysokość.

Biuro Informacji Kredytowej wydało komunikat o czyszczeniu ich rejestru
Powrót do góry
Tanatosiks

PostWysłany: 04:38 Czw 6 Lut 2014    Temat postu: Re: Lista pożyczek bez sprawdzania rejestru BIK: aktualizacj Odpowiedz z cytatem

suzej napisał:
Te zbędne formalności w pandzie nie koniecznie muszą być zastosowane. Czasem żądają skanu dowodu osobistego i zaświadczenia o dochodach, tylko, że to nie jest w ogóle zgodne z zaleceniami bezpieczeństwa w internecie. Nigdy nie wolno wysyłać żadnych skanów dokumentów i to szczególnie obcej firmie. Dostępna jest pełna lista firm udzielających kredyty bez sprawdzania BIK. Panda to nie koniec świata. Ekspres Kasa też ma w swoich regulaminach zapisane, że czasem mogą żądać skany dowodu osobistego. Ostrzegają przed tym w radio i w internecie. W telewizji dawno nie widziałem żadnego programu o chwilówkach ale np. w to fm parę razy w miesiącu porusza się ten temat, podobnie na portalach finansowych grupy money i allegro. Wskazana lista chwilówek obejmuje coraz więcej firm. Parę dni temu były tylko dwie, teraz jest więcej. Na forach internetowych wprawdzie są informacje o nich ale niepełne. Pandę odradzam choć pewnie na liście bez bika znajdzie się bardzo szybko i tam będzie lepszy opis i ocena.

Ja czegoś nie rozumiem jeśli firma oferuje pożyczkę na dowód i potrzebuje skanu dowodu osobistego to jest to złe?? A co z korporacjami typu Play im tez niby wystarczy sam dowód żeby opchnąć nam swój internet bezprzewodowy takie działanie nielegalne jest czy jak?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: