Skocz do zawartości
aneczka69

Gdzie po lokatę?

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam ostatnio problem i szukałam jakiegoś sposobu na oszczędzanie. Wpadłam na pomysł że założę lokatę. Znajomy, który pracuje interesuje się trochę finansami doradził mi żeby teraz założyła lokatę po stopy procentowe będą obniżane. Więc tak zrobiłam, ale najpierwsza zaczęłam szukać ofert w internecie. Wykorzystałam m.in. ranking lokat, który pomógł mi w porównaniu oprocentowania i tak w końcu wybrałam odpowiednią lokatę. Nie mogę wam dać informacji, w którym dokładnie banku teraz założyć lokatę bo to się zmieniło (zakładałam lokatę w grudniu). W każdym bądź razie polecam wam przez założeniem lokat sprawdzić ranking lokat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranking lokat może pomóc w zorientowaniu się, który bank oferuje bezpieczne lokaty inwestycyjne. Trzeba tylko mieć pewność, że dobrze rozumiemy zasady, na których powierzamy bankowi nasze pieniądze, np. wiedzieć, że czym różni się oprocentowanie stałe od tego w skali roku. Może się okazać, że bez pomocy znajomego, który interesuje się finansami może być ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokata bezkarna BGŻOptima

lokata 6,5%, 100% płatności odsetek w przypadku zerwania, lokata już od 1000 zł, dla nowych klientów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce zainwestować lub oszczędzić to warto się zgłosić po lokatę

na (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrym sposobem na lokate moze byc znam fajną strone na, której są różne produkty bankowe w jednym miejscu zobacz (link)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...