Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 10:52 Nie 15 Wrz 2019

Na poprawę inteligencji

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiesiek_49

PostWysłany: 19:53 Sro 9 Paź 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Afirmacje to naprawde dobry sposób na pewność siebie, ale nie tylko na to. Dobrze dobrane afirmacje naprawde nam pomoga w kazdej dziedzinie zycia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Malicka

Skąd: Jestem z małego miasteczka niedaleko Wrocławia, pod Wrocławiem mam gospodarstwo

PostWysłany: 19:03 Wto 24 Wrz 2013    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Afirmacje mp3 są naprawdę ciekawym pomysłem, ja testowałem wielokrotnie takie nagrania i są skuteczne pod warunkiem, że odsłuchujący potrafi się na nie dobrze nastawić. Widziałem nawet takie przypadki, że ludzie leczyli depresje dzięki afirmacjom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bankier

PostWysłany: 21:36 Czw 25 Lip 2013    Temat postu: Na poprawę inteligencji Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego czy jesteś rolnikiem, lekarzem czy bezrobotnym, warto się kształcić i rozwijać każdego dnia, stąd też pomysł żeby pochwalić się Wam Systemem Afirmacji Hepika. Na pierwszy rzut oka brzmi tajemniczo, ale to nic innego, jak zestaw afirmacji mp3, które oddziałują na ludzką podświadomość.
Dzięki takiemu odsłuchiwaniu możesz na przykład: szybciej się uczyć, poprawić swoją inteligencję, pozbyć się złych nawyków, które Ci przeszkadzają. Dlatego właśnie serdecznie polecam (link)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: