Skocz do zawartości
daksio

schemat instalacji elektrycznej John Deere 6100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam schematu instalacji elektrycznej JD6100.Może jest ktoś kto chce podzielić się tą wiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przykro mi to mówić ale taki prawdziwy schemat instalacji el. posiada tylko ASO JD, bo to co jest w instrukcji to tylko poglądowy schemat do drobnych napraw. Jest jeszcze jedo wyście, możę to mieć ktoś z mechaników który pracował w serwisie JD. Szukaj w ogłoszeniach o naprawie ciągników JD.

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten link do katalogu JD daje tylko schemat ogólny, tóry nie ma nic wspólnego ze schematem który ma serwis, na nic konkretnego nie ma. Ja taż to przerabiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślałem się że chodzi o konkrety(czyli np.kolory przewodów itd.).Ale zawsze jest to jakiś punkt zaczepienia.Jeszcze w sieci nie spotkałem takiego szczegółowego schematu.Do samochodów to i owszem,a do ciągników tej marki nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak mówiłem ten katalog w necie jest tylko poglądowy. Ja mam taki schemat elektryki ale do JD 2140 to jets kilka stron kartek A4, tam jest każdy bezpiecznik rozrysowany, każdy układ osobno pokazany. Jeśli bym mógł pomóc to mogę wysłąć na e-maila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...