Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 06:14 Pią 16 Lis 2018

Agrolok
Pomysł na biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szu

PostWysłany: 20:53 Wto 14 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy oj we wrocławiu to jedna wielka budowa młyn Sułkowice cukrownie klecina i wrocław browar Piast fabryka makaronu Malma .Chłopie a pole sprzedaż czy jak ?
Ja tam zimniaki zasadzę po 2 zł za woreczek jak sprzedam z 1 ha plon 150ton to kupie BMW 7 i dres z białym paskiem Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tymin

PostWysłany: 11:50 Wto 14 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja miałem założyć firmę, ale dostałem pracę jako deweloper sprzedając nieruchomości w gdańsku i powiem wam że uwielbiam tą moją pracę
Powrót do góry
Lucyy

PostWysłany: 11:33 Wto 14 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój kolega namawia mnie na założenie firmy świadczącej usługi budowlane, zastanawiam się nad tym, ale myślę że wejdę w to
Powrót do góry
Nikoo

PostWysłany: 14:11 Pon 13 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję zainwestować i założyć firmę zajmującą się dezynsekcją, mam nadzieję że ten biznes mi się opłaci
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 19:00 Nie 12 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy

a moze tak pyry zasadzić to sie opłaca

gosc kasiory dosyć zarobi , W końcu jak mówił nie dawny wicemister rolnictwa koniunktura dobra
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 18:10 Sob 11 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy Very Happy wiem funkcja radnego bardzo wyczerpuje a za 150 to pewnie i dobija
ale woj to chyba ze jakaś ofiara losu jak w pierwszej kadencji domu nie wybuduje ale najczęściej to tez ostania kadencja Cool
Powrót do góry
makary

PostWysłany: 13:54 Sob 11 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklep z czapkami niezła myśl Smile Choć ja slyszałem, że teraz najmodniejszy jest outsourcing i to dosłownie wszelkich usług. Firmy wolą zlecić coś zewnętrznej firmie niż męczyć się z poszukiwaniem i zatrudnieniem pracowników, można to wykorzystać Smile
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 21:05 Czw 9 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cool Cool ale teraz beda wybory jeszcze macie szanse zgłosić Wasze kandydatury na wójtów burmistrzów i prezydentów

Tak patrze w moim województwie na 1200 radnych gminych jest 2400 chętnych
dieta to od 150 do 1000 podstawowa

Nadziwić sie nie moge ze Ci radni glosują za pensja dla swojego wójta burmistrza czy prezydenta w kwocie okolo 10 tys mies a sami sobie nie podnoszą ale polska to dziki kraj

Ale jest inna prawidłowość tam gdzie jest 150 na 15 radnych chętnych 17
tam gdzie jest 1000 na 21 190 chętnych
pzdr
Surprised
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 18:29 Sro 8 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy jeden forumowićz dopytywał mnie gdzie jest ferma świń na sell za 23mln i 1tys ha moze to jest sposób na interes jeszcze 20 lat temu to bylo nazywane świńskie miasteczko kazdego roku otwierali kilka sklepów troche sie czaili z skupem zbóż na duzą skale i nie mieli wcale pola tylko te 30ha na których stoi ferme i krecili sie dobrze by nie powiedzieć bardzo dobrze dziś idzie im jako tako co mogą to sprzedaja
minster skarbu to sprzedaje bo to spółka skarbu państwa
Powrót do góry
krzysztofff

PostWysłany: 15:25 Pią 22 Sie 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, faktycznie wielu porad można uzyskać w tego typu punktach. Pytanie tylko czy zajmują się oni tym za darmo czy jednak trzeba coś zapłacić? Interesującym oraz nieograniczonym źródłem takich wskazówek jest również internet. Na różnych forach internetowych czy też ogólnie na specjalnych stronach można znaleźć wiele wskazówek jak założyć konkretny biznes oraz czy jakaś działalność jest opłacalna.
Powrót do góry
Siergiej

PostWysłany: 21:56 Wto 12 Sie 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mniejszych miasteczkach dobrze mógłby się sprawdzić na przykład punkt doradztwa finansowego. Wielu ludzi się na prowincji na tym nie zna, a zapotrzebowanie np. na kredyt na nowe auto czy jakieś maszyny rolnicze jest regularnie i będzie zawsze. I trochę teraz takich punktów doradztwa już widać. A np. Idea Expert daje ciekawe warunki partnerstwa, ze stroną www włącznie, i wtedy ryzyko rozkręcenia takiego biznesu jest nieduże, dużo mniejsze niż gdybyś miał coś budować od podstaw. Podobnie zresztą z kosztami.
Powrót do góry
Kosko

PostWysłany: 18:28 Wto 5 Sie 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe, masz spoko dziadka:) ale patrzę ogólnie na społeczeństwo. Oczywiście znajdą się rodzynki.Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
predator&obcy

PostWysłany: 16:34 Wto 5 Sie 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mylisz się chłopcze z tymi pokoleniami . mój dziadek siedzi .bo nie może chodzić .i tak (słowo usunięte) na kompie że jemu zlecam wszystkie zakupy.
Powrót do góry
Kosko

PostWysłany: 14:21 Wto 5 Sie 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felipe, zadajesz bardzo kontrowersyjne pytanie... Pomyśl dlaczego ludzie mają te same sklepy internetowe kilkanaście lat? Podam Ci przykład sklep z biżuterią sprzedaję produkty tylko przez internet nie ma sklepu stacjonarnego ( wiem bo chciałem podjechać kiedyś po towar). Sprzedają tutaj produkty od 100 do 4000 złotych i widząc taki sklep też byś zadał pytanie czy się opłaca? Każdy tak naprawdę chciał by sobie przymierzyć czy czapkę czy łańcuszek ale ludzi kusi cena. Jeśli ktoś ma wybór kupna w sklepie online produkt za 1000 zł a w stacjonarnym ten sam produkt za 1200 zł no logiczne że kupi ten pierwszy. Jeszcze kilkanaście lat a rynek tak się zmieni że ludzie będą tylko kupować w internecie. Stacjonarne sklepy są teraz dla ludzi powyżej 40 lat którzy nie są obeznani jeszcze z komputerami. Pokolenie roczników wyżej niż 1990 za kilkanaście lat nie bedzie wiedziało co to sklep stacjonarny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
predator&obcy

PostWysłany: 23:30 Pią 1 Sie 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aleś się adaś rozbuchał w każdym temacie . może ktoś ci tą kostką (słowo usunięte) Very Happy
Powrót do góry
chlopka

PostWysłany: 22:45 Pią 30 Maj 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak się chcecie promować w necie to z głową, sporo dają na przykład artykuły na portalach do przedruku - to naprawdę ciekawa i co ciekawe, bezpłatka promocja
Powrót do góry
vms

PostWysłany: 14:20 Pią 30 Maj 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internet to rynek jak każdy inny, trzeba być lepszym od konkurencji. Jedne sklepy powstają a inne się zamykają. To że jest ich dużo to nie znaczy, że nie warto otworzyć kolejnego, może będzie lepszy i to konkurencja się zwinie a nie ty.
Powrót do góry
Lucek1

PostWysłany: 15:20 Wto 27 Maj 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie sklepów online jest całe multum, dlatego trzeba zrobić coś, żeby się wyróżnić na tle innych. Uważam, że warto inwestować w jakiś promocje, gratisy, czy chociażby prezentacje 3d produktów, które planujesz sprzedawać. Grunt to zrobić coś wyjątkowego, przez co nie znikniesz w tym wirtualnym świecie.
Powrót do góry
Marr

PostWysłany: 20:36 Sob 24 Maj 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sklepów w sieci jest masa, nie wiem czy to teraz taki dobry biznes.
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 18:52 Czw 1 Maj 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Very Happy
Ale Ty uparty

bez daszków bedziesz miał mniejsze koszty

to w anglii załóż ta firme tam sa droższe te czapki a zus mniejszy
Razz
Powrót do góry
Drakhtul

PostWysłany: 10:16 Czw 1 Maj 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czapki z daszkami? Wydaje mi sie ze konkurencja jest na to za wysoka zeby sie wybic ale jak juz sie uparles to najlepiej jak zrobisz sklep internetowy i go dobrze wypromojesz.
Powrót do góry
małosolny

PostWysłany: 12:58 Wto 15 Kwi 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

toj toj to świetny pomysł. Przede wszystkim czysty interes bo to usługi nie inwestujesz w towar i masz małe koszty. Miesięczne wynajęcie toj toja z serwisem to około 150-220 zł. Obskakujesz imprezy, budowle itp. Koszt plastika to ok 1500 zł za nówkę i nawet 200 zł za używany Do tego przydał by się przystosowany do tego sprzęt asenizacyjny i myjący. Jakiś samochód z kipą i dźwigiem samorozładowczym. Na budowach skończyły się już samowolki i toaleta to standard bez którego inwestor może zapłacić karę. Podobnie jest z imprezami.
Powrót do góry
szu

PostWysłany: 19:49 Pią 4 Kwi 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mateuszmajka napisał:
I co ile byś je ustawiał? Co kilometr? I przy każdym jeszcze babcie klozetową ustawił? Wink

ja bym nawet 2 na km ustawil ale nie mam ani jednego takie kibelka a Ty ile masz?
Laughing
zawsze spółkę możemy jonventure załozyć Ty kibelki roztawisz a ja im rowerów popilnuje jak pojda do kibelka Laughing

a tak swoja droga to ten kolega od czapeczek tez by mógł sie wkrecić w społke bo czasem i z głowy zwieje i co maja jechać bez

Ja tam bez lobię ale niebieski

a tak bez okrycia jechać na głowie to udaru można dostać wiec pewnie każdy kolarzy po 1 czapce na dzien by kupił na trasie
Powrót do góry
adam13

PostWysłany: 17:32 Wto 25 Mar 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biznes czapkowy? Przegrasz z Chińczykami i lumpeksami.
Powrót do góry
mateuszmajka

PostWysłany: 12:58 Sro 19 Mar 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co ile byś je ustawiał? Co kilometr? I przy każdym jeszcze babcie klozetową ustawił? Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: