Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 07:04 Pią 17 Wrz 2021

Kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja Zwierzęca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ulan

PostWysłany: 13:57 Czw 28 Maj 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chciałbym odradzić współprace z firmą Wesstron - po tym jak zostałem przez nią potraktowany. Wyposażyłem u nich całą chlewnie.. i wszystko było pięknie ślicznie dopóki sprzęt nie uległ drobnej awarii - pompa od systemu chłodzenia zaczęła przeciekać, wiec zgłosiłem usterkę - sprzęt nie był prawie w ogóle używany, w dodatku był na gwarancji. Okazało się że uszkodzone były uszczelki - które gdyby nie gwarancja, wymienił bym sobie sam za max 20zł. Natomiast firma Wesstron obciążyła mnie wymianą tych uszczelek.. co wyceniła na (uwaga!) 1530zł ! Dodam że koszt nowej pompy to 3000zł. Nie chodzi o same pieniądze, ale głównie o bardzo negatywne podejscie do klienta. Pani kierownik z którą rozmawiałem była bardzo opryskliwa, w dodatku próbowała zwalić winę za niedziałającą pompę na mnie (nawet jej nie dotykałem od momentu zaintalowania). Ogólnie jeśli ktoś lubi podjescie do klijneta- płąć i spier*alaj to myśle że firma Wesstron będzie idealnym kandydatem. Wg mnie dobrą firmę rozpoznaję się po tym że dba o klienta bo chce żeby do niej wrócił, a ja już po czymś takim raczej nie mam ochoty na dalszą wspólpracę, bo skoro uszczelki kosztują u nich 1500zł na gwarnacji, to ile trzeba było by zapłacić za serwis np. silnika na którego nie ma już gwarancji ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
LIBERTA

PostWysłany: 11:37 Wto 7 Sty 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Tak handlujemy rusztami betonowymi dla trzody .Są to ruszta szer.0,4 m, natomiast długość rusztów jest od 90cm do 3 m .
W razie pytań proszę o telefon 693 421 708 .
Pozdrawiam
Dorota Listoś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kwapik

PostWysłany: 11:08 Wto 7 Sty 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy macie takie ruszyła dla świń jak na tej stronie www.tuczniki.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
LIBERTA

PostWysłany: 23:40 Nie 8 Gru 2013    Temat postu: Kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich. Odpowiedz z cytatem

Witam,
Wyposażam budynki inwentarskie :
1. Ruszta betonowe, okna inwentarskie
2. Systemy usuwania gnojowicy
3. Systemy wentylacyjne
4. Paszociągi
5.Autokarmniki dla trzody
6.Dozowniki leków + serwis
7.Kojce porodowe
8.Kojce grupowe dla loch
9. Salonówki dla loch
10. Sprzęt zootechniczny (znakowanie, poidła,smoczki,poganiacze elektryczne,płyty przepędowe i inne)

Zapewniam doradztwo ,dowóz sprzętu oraz prowadzę sprzedaż wysyłkową.
Zapraszam klientów !
Pozdrawiam
Dorota Listoś LIBERTA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja Zwierzęca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: