Skocz do zawartości
małosolny

dobry interes - hotel

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym z wami podyskutować o poszukiwanych przez mieszczuchów hotelach. Najczęściej na wsi gdzie jest dużo zieleni i przestrzeni. Nie chodzi mi o zwykły hotel, ale o hotel dla psów. Czytam na stronie o psach że jest to w miastach spory problem. Wyjeżdżając samolotem na wakacje mieszczuchy nie bardzo wiedzą co zrobić z psem. W mieście psie hotele kosztują średnio 50 zł + karma i często ogłaszają się z takimi usługami jakieś dzieci w bloku lub sadyści, którzy psy wkładają do klatek metr na dwa. Mało jest miejsc gdzie można oddać psa będąc pewnym że nie zrobią mu krzywdy. Jeżeli jeszcze połączymy to z odpowiednim miejscem do zabawy, włączymy szkolenie psów to sukces jest gwarantowany. Dla ludzi ambitnych można polecić hodowlę psów rasowych, lub szkolenie psów do dogoterapii np dla dzieci autystycznych. Myślę że pomysł jest dobry i nie wymaga dużych nakładów i jakiś specjalnych lokalizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy normalnych hoteli brakuje w Polsce? Nie wydaje mi się... Dużo tego już jest i chyba ciężko jest przebić się z jakimś nowym, bez marki, bez renomy. No chyba, że są jeszcze takie miejsca, gdzie hoteli jest mało. Ale wydaje mi się, że większość młodych ludzi już celuje w jakieś tańsze kwatery, nie mają wygórowanych wymagań co do warunków, cena jest ważniejsza. I dlatego wybiorą hostel, prywatną kwaterę czy coś w tym stylu.

 

A hotel dla psów? Chyba nigdy nie oddałbym swojego psa do hotelu, ale chyba faktycznie są popularne i ludzie, jak nie mają z kim zostawić swojego pupila, to korzystają z takich hoteli. A wieś chyba faktycznie jest dobrym miejscem dla czworonogów, można im zrobić miejsce do wybiegania się itp. Ciekawy pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi taki pomysł na psi hotel chodzi po głowie, chętnie bym poznał opinie osób które prowadzą taki biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia czy brakuje czy nie Tylko odpowiedniej lokalizacji, a takich super fajnych hoteli a la Golebiewski z aqua parkiem to w ogole jest jak na lekarstwo więc ja absolutnie ten pomysł popieram

 

Koniecznie jednak musi być to coś super z klasą i basenem i to nie takim małym byle jakim

 

a co do lokalizacji cóż wszystko zależy ale przecież atrakcji turystycznych nam w Polsce nie brakuje, morze, góry, mazury wszędzie piękna matka natura

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hotel dla naszych czworonożnych przyjaciół? No powiem, że pomysł na interes mógłby być dobry. Zasadniczo może skończyłoby się oddawanie psiaków do schronisk, no bo "nie ma co z nimi zrobić". Faktycznie takich miejsc może w Polsce brakować, a jeżeli warunki byłyby dobre, to czemu na kilka dni, nie przekazać opieki nad zwierzakiem komuś innemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, ale co z odpowiednią lokalizacją. Trzeba funkcjonować gdzieś w obrębie miasta. Nikt nie będzie zawoził swoim czworonogów gdzieś daleko, a następnie sam jechał na wypoczyznek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy normalnych hoteli brakuje w Polsce? Nie wydaje mi się... Dużo tego już jest i chyba ciężko jest przebić się z jakimś nowym, bez marki, bez renomy. No chyba, że są jeszcze takie miejsca, gdzie hoteli jest mało. Ale wydaje mi się, że większość młodych ludzi już celuje w jakieś tańsze kwatery, nie mają wygórowanych wymagań co do warunków, cena jest ważniejsza. I dlatego wybiorą hostel, prywatną kwaterę czy coś w tym stylu.

 

A hotel dla psów? Chyba nigdy nie oddałbym swojego psa do hotelu, ale chyba faktycznie są popularne i ludzie, jak nie mają z kim zostawić swojego pupila, to korzystają z takich hoteli. A wieś chyba faktycznie jest dobrym miejscem dla czworonogów, można im zrobić miejsce do wybiegania się itp. Ciekawy pomysł

 

 

a dlaczego nie pozostawiłbyś komuś zwierzaka pod opiekę?

 

Pomyłka w poprzednim wpisie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem niezły ale faktycznie powinien być blisko miasta bo w większości przypadków nie będzie się nikomu chciało 40 km jechać do takiego hotelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje to przede wszystkim hoteli gdzie można przybyć z pupilmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z hotelem dla psów dobry,, ale czy dla naszych czworonożnych przyjaciół. Ktoś powie, że lepszy hotel niż porzucenie w lesie.....to fakt!!! Ale gdy zostawiamy naszego wiernego kompana u obcych ludzi to on i tak czuje się porzucony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu jest powiedzenie pies, najwierniejszy przyjaciel człowieka ja nie oddam swojego psa do żadnego nawet najlepszego hotelu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hotel dla zwierząt wydaje się być dobrym biznesem, ale w dużym mieście. Jeśli nie prowadzi go przychodnia weterynaryjna - warto w to wejść, jeśli ktoś ma niedaleko działkę lub co lepsza - nieruchomość do tego celu możliwą do zaadoptowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja siostra mieszka w Łodzi i jak gdzieś wyjeżdża to podrzuca do znajomego hotelu dla zwierząt, gdzie właścicielka ma wielkie podwórko i chodzi z nimi na spacery. Pies jest szczęśliwy po siedzeniu w bloku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...