Skocz do zawartości
whirek

Stanie w kolejkach i ktoś kto sie tym zajmie?

Rekomendowane odpowiedzi

Stanie w kolejkach i masa papierkowej roboty, takie rzeczy tylko w Polsce. Wiadomo, żeby coś załatwić, to trzeba dużo czasu na to. Takie wybieranie, albo zajmowanie się i pilnowanie interesu, albo ... Zastanawiam się nad jakaś firma, co to będzie ogarniać za mnie np. właśnie załatwianie za mnie spraw urzędowych, czy obsługę księgową. Korzystał ktoś z was z takiej firmy? Polecicie mi coś? Nie chce zatrudniać kolejnego pracownika do tych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu jest właśnie miejsce na usługi outsourcingowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outsourcing w dzisiejszych czasach to dobra rzecz. Lepiej się skupić na jednej rzeczy niż się rozdrabniać. Pytasz o firmę co zajmie się obsługą księgową czy urzędami. A słyszałeś może taki termin jak wirtualne biuro? To jest taka firma co zajmuje się nie tylko rozliczeniami, urzędami, ale też stwarza Ci numer firmowy i sama odbiera za ciebie telefony od klientów, a także pocztę itp. Sama już od dwój lat korzystam z takiej firmy. Mogę ci z czystym sercem polecić officepoland.eu. Szczerze ci powiem, że na początku nie mogłam sie przyzwyczaić, ale to naprawdę duże odciążenie, a opłata za takie usługi nie jest nie wiadomo jak wielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie osłabia to, że czekam w kolejce od samego rana, a babka je śniadanie, widzi, że czekam i nie przyjmie, obłęd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...