Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 11:17 Nie 22 Lip 2018

Agrolok
Skuteczne techniki sprzedażowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marekwisniewski0

PostWysłany: 18:28 Pią 31 Paź 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia są ważne nawet po ukończeniu wielu lat studiów. Pracownik który tego nie robi będzie w tyle, nie tylko jeśli chodzi o sprzedaż.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
suzume

PostWysłany: 09:55 Pon 30 Cze 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem dobrze jest wysyłać pracowników na różne kursy szkoleniowe oraz zachęcać ich do czytania artykułów z zakresu sprzedaży
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
małosolny

PostWysłany: 10:38 Pon 9 Cze 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szerkey, ale bierzesz pod uwagę szkolenie? Jaka firma - kurs (chodzi mi o nazwę), ja ze swej strony mogę powiedzieć, że trzeba bardzo dokładnie czytać plan takich szkoleń, żeby się nie okazało że o marketingu jest tylko z nazwy. Sam trochę się zastanawiam nad studiami (chociaż nie wiem, czy na studia licencjackie nie jest juz dla mnie trochę za późno? (35+)? Jednak do szkoleń, jak już pisałem nie mam zaufania, kiedyś się skusiłem, wypisać się już nie mogłem i uważam, że to był czas stracony - szkolenie nie było na temat - zupełna porażka.
Powrót do góry
Kosmo

PostWysłany: 20:54 Czw 29 Maj 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że psychologia to 80% sukcesu firmy pod względem efektywności sprzedaży. Do tego jeśli mamy do czynienia z obsługą bezpośrednią uważam, że bardzo liczy się uprzejmość, empatia, umiejętność wczucia się w sytuację klienta, a także (znów nawiązanie do psychologii) - wykorzystanie kilku sztuczek z zakresu psychologii biznesu. Nie można jednak przy tym zapominać o tak podstawowych elementach reklamy, podbijających popularność danego punktu sprzedaży jak banery reklamowe, billboardy, ulotki itd.
Powrót do góry
Felipe

PostWysłany: 12:48 Nie 30 Mar 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem jakiś czas temu na szkoleniu dla firm organizowanym przez EY i były poruszane tam zagadnienia dotyczące efektywnej sprzedaży. Generalnie 90% sukcesu to jest psychologia, czyli to co się mówi, jak się mówi i jak się przedstawia swój produkt. W skrócie można powiedzieć, że trzeba wywołać potrzebę zakupu w potencjalnym kupcu, cokolwiek by się nie sprzedawało. Ale to naprawdę temat i rzeka, bo technik sprzedaży jest mnóstwo.
Powrót do góry
Wladyslaw

PostWysłany: 15:43 Wto 18 Lut 2014    Temat postu: Techniki Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto takie poznać, ale nie wiem gdzie takie znajdziesz. Jak ktoś coś znajdziesz to niech da znać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Szerky

PostWysłany: 21:56 Pon 10 Lut 2014    Temat postu: Skuteczne techniki sprzedażowe Odpowiedz z cytatem

Witam, wiem, że istnieją naprawdę skuteczne techniki sprzedaży, bardzo interesuje mnie ta tematyka ponieważ handluję bydłem i czasem przydałby mi się as w rękawie, jak to mówią lepsze deko handlu niż kilogram pracy. Co myślicie ?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: