Skocz do zawartości
dyrda67

Kredyt i mieszkanie

Rekomendowane odpowiedzi

W firmie galbex możemy nie tylko kupić bardzo ładne mieszkanie, ale także możemy uzyskać pomoc w uzyskaniu kredytu na to mieszkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam uczestnictwo w targach nieruchomości, można złapać na prawdę świetne okazje. Od jakiegoś czasu istnieją nawet internetowe targi, gdzie można sobie w domu przeglądać takie oferty Wyszli na przeciw oczekiwaniom klienta i przenieśli targi stacjonarne do internetu, no i jest to świetne rozwiązanie wg mnie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos kredytów, mieszkań i targów:

 

W dniach 18-19 października 2014 w Krakowie i Warszawie odbędą się Targi Mieszkań i Domów, na których oprócz prezentacji nieruchomości będzie można uzyskać tani kredyt hipoteczny z Eurobanku w ramach specjalnej akcji pod nazwą "Niski procent na targach".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My już kupiliśmy mieszkanie. Teraz tylko został remont przed nami. Nie wiem czy oświetlenie ledowe to dobry pomysł, czy raczej szukać czegoś bardziej eleganckiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz wziąć kredyt hipoteczny na mieszkanie to wejdź na dobrą stronę z kredytami gdzie znajdziesz najlepszy i najkorzystniejszy kredyt dla siebie. Ja właśnie dzięki stronie znalazłem swój kredyt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przed zakupieniem nieruchomości warto wiedzieć jaka jest nasza zdolność kredytowa, żeby potem nie być zaskoczonym przez bank. powinno się wiedzieć od czego zależy nasza zdolność kredytowa i jak można ją poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...