Skocz do zawartości
chlopka

jakie lubicie książki?

Rekomendowane odpowiedzi

lubicie czytać? ja dostałam ostatnio na imieniny książkę kossakowskiej takeshi cień śmierci - bardzo mi sie podobała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czytam tylko poradniki ogrodnicze, rolnicze. na więcej nie mam teraz czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zainteresowałem się, na serio, ciekawa pozycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim książkę: "Oskar i Pani Róża" autorstwa Érica-Emmanuela Schmitta. Piękna powieść o 10-letnim chłopcu, który przeżywa straszną tragedię- ma raka. W szpitalu odwiedza go codziennie Pani Róża, która daje nadzieje chłopców i pomaga mu przeżyć ostatnie dni jego życia. Bardzo poruszająca i wspaniała książka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz jestem w trakcie czytania książki S. Kinga "Zielona Mila". Ostatnio oglądałam ten film, któryś raz z kolei i koleżanka poleciła mi, żeby przeczytać książkę. Miała rację, książka jest tak dobra jak film, jeśli nie lepsza. Jej bohaterowie to więźniowie oczekujący na wykonanie kary śmierci i pilnujący ich strażnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Takie co się dobrze kończą:) Czytam poradniki, ostatnio na temat hodowli pszczół, jako ewentualny biznes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie interesuje obecnie medytacja i samorozwój, więc pod tym kątem dobieram literaturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie straszną męczarnią było czytanie lektur szkolnych liceum. Te książki w ogóle mnie nie ciekawiły i musiałem się zmuszać do czytania. Teraz jestem w trakcie czytania Igrzysk śmierci: Kosogłos Suzanne Collins. Naprawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie straszną męczarnią było czytanie lektur szkolnych liceum. Te książki w ogóle mnie nie ciekawiły i musiałem się zmuszać do czytania. Teraz jestem w trakcie czytania Igrzysk śmierci: Kosogłos Suzanne Collins. Naprawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literatura faktu plus staram sie doksztalcac cały czas w kwestiach związanych z rolnictwem, staram sie sledzic pewne rzeczy na bieżąco. Plus całe sterty książek akwarystycznych - to moja najwieksza pasja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja telefoniczna

a z prasy to wiesci parafialne

mam jeszcze podsunięć pomysł proboszczowi by program TV umiescił w tym tygodniku to bedzie czytany przez 7 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie straszną męczarnią było czytanie lektur szkolnych liceum. Te książki w ogóle mnie nie ciekawiły i musiałem się zmuszać do czytania. Teraz jestem w trakcie czytania Igrzysk śmierci: Kosogłos Suzanne Collins. Naprawdę polecam.

 

a rozmowy z katem ?

ja ta ksiazke na dzien dobry łykłem ale fakt jak człowiek pomyślał ze ktoś 2 wrogich w czasie wojny ludzi wsadził do jednej celi to straszne

 

ale podobny przypadek poznałem z zycia gościa pracownika naukowego ale jeszcze mgr wsadzili do celi z mordercami on w czasie 15 lat w wiezieniu studia dr skonczył .Potem mowił ze to mu dawało siłe zyc i nie mysleć o tym co sie stało

a gosc został wsadzony politycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Lubiłem czytać Sienkiewicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ostatnio tylko literatura historyczna interesuje. Głównie okres zimnej wojny PRL w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię książki przyrodnicze, ogrodnictwo i przygodowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...