Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 02:25 Nie 23 Wrz 2018

Agrolok
Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Rolnictwo ekologiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Debra

PostWysłany: 07:49 Wto 30 Wrz 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc nie słyszałam o tej firmie, a od pewnego czasu zaczęłam interesować się tym tematem ze względu na to, że planujemy u siebie rozpocząć budowę przydomowej oczyszczalni ścieków. Jak na tą chwilę wiele osób poleciło mi to rozwiązanie ekopan. Myślę, że naprawdę jest nad czym się zastanawiać, ponieważ wydaje mi się to całkiem dobrą opcją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
klaudiusz112

PostWysłany: 19:46 Sob 14 Cze 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,
jestem dystrybutorem przydomowych oczyszczalni ścieków.
Działam jako firma Ekohouse Smile
Chciałbym wam polecić moje przydomowe oczyszczalnie, a zarazem zapytać jak zapatrujecie się na takie nowinki technologiczne (co prawda nie jest to jakiś najnowszy temat jednak coraz więcej mówi się o ekologii i oszczędzaniu).
Zapewne łatwiej byłoby oczyszczać ścieki (a zapewne gospodarz ma ich troszeczkę więcej niż zwykły użytkownik 4 osobowej rodziny), a jeżeli wywozić szambo beczką raz czy nawet 2 w miesiącu Smile
Taka znacząca oszczędność w waszym przypadku to naprawdę świetna sprawa.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany właśnie tematem takich przydomowych oczyszczalni ścieków to zapraszam na moją stronę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Rolnictwo ekologiczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: