Skocz do zawartości
Felipe

Zestaw kina domowego

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę z nadzieją, że być może ktoś mi pomoże dokonać wyboru. Planuję zakup amplitunera kina domowego + zestaw głośników. Kwota jaką jestem w stanie przeznaczyć - jak w temacie, do 5000 plnów. Co do amplitunera do rozważam zakup tego konkretnego natomiast jeśli chodzi o same głośniki,to tutaj problem jest trochę większy. Zastanawiam się pomiędzy kolumnami a zestawem głośnikowym i generalnie chyba skłaniam się ku tym drugim

Sprawę "troszkę" komplikuje fakt, że ów sprzęt miałby służyć zarówno jako dystrybutor kina domowego jak i stereo (kino ok 30%, muzyka 70%). Sporo muzyki mamy w formie cyfrowej, więc istotne jest żeby można było podłączyć źródło z plikami. Oprócz tego jest do podłączenia również xbox, blueray - stąd konieczne są wejścia HDMI (w okolicach 4).

Pokój jest na tyle mały (15 m2), że zestaw 7.x i tak się nie zmieści, natomiast wzmacniacz sam w sobie może być przyszłościowy.

Sporo się nasłuchałem, że jeśli stereo to nie kino, a jeśli kino to nie stereo, ale ze względów, nie oszukujmy się ekonomicznych, zmuszony jestem do kompromisów

Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie i porady, bo jakoś sam nie mogę się w tym temacie ogarnąć do końca

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie chciałbyś już jakiegoś gotowego zestawu kina domowego? Chociażby LG ostatnio ma fajny sprzęt z odtwarzaczami bluray i wbudowanym wzmacniaczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. Nagroda EISA w kategorii European HT Soundbase 2014-2015 została przyznana panelowi dźwiękowemu LG SoundPlate z wbudowanym odtwarzaczem Blue-Ray (model LAB540).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też proponuję kupić od razu gotowy zestaw

 

masz jakiś konkretny sprzęt na myśli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja też proponuję kupić od razu gotowy zestaw

 

masz jakiś konkretny sprzęt na myśli?

 

PS. Ostatnio też wpadło mi w oko coś takiego BH7240C

 

medium%20bh7240c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam szczerze,że podoba mi się ten sprzęt.Jako elektryk stwierdzam,że nawet maa ten sprzęt dosyć dobre parametry techniczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kupna kina domowego to strata pieniędzy. Prawdziwe kino nadaje oglądaniu specyficzny klimat. Mi wystarcza mój mały telewizor z telewizją cyfrową.

 

 

 

 

 

-------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem wam szczerze,że podoba mi się ten sprzęt. stwierdzam,że nawet maa ten sprzęt dosyć dobre parametry techniczne.

 

baa... też się trochę znam. Parametry ok. Membrany dość ciekawe. No i ładnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie kupna kina domowego to strata pieniędzy. Prawdziwe kino nadaje oglądaniu specyficzny klimat. Mi wystarcza mój mały telewizor z telewizją cyfrową.

 

oj, spróbowałbyś kina domowego albo soundbara i byś zmienił zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kina domowego nie mógłbym już chyba oglądać filmów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...