Skocz do zawartości
krzysztofff

Gdzie na wakacje zimą?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, macie może jakieś swoje propozycje na urlop spędzony zimą? Czytałem na tej stronie o wycieczkach do Tunezji. Wygląda to dość interesująco i jednak nawet zimą jest tam dość ciepło. Macie może jakieś inne propozycje? Ja najchętniej uciekam przed zimą do ciepłych krajów, ale przecież są i tacy, którzy jadą gdzieś do Austrii czy Włoch by jeździć na nartach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zimą wybiorę się gdzieś w cieplejszy klimat. Chociaż może urlop spędzę w Polsce, bo już wielu ludzi mówi, że zimy ma nie być. Nie lubię zimna i tego śniegu i błota, dlatego myślę o ucieczce zimą do ciepłych krajów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do Czech na narty i dobre piwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja byłam w lipcu ze znajomymi na polu namiotowym półwysep i było genialnie! najlepsze wakacje w moim życiu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest wasze zdanie na temat studiowania, czy to szansa na rozwój i znalezienie dobrej pracy? Jak oceniacie np. taki kierunek jak "Turystyka uzdrowiskowa, SPA i wellness".

Zawsze chciałem mieć własny pensjonat, mały hotel czy gospodarstwo agroturystyczne. Czy waszym zdaniem takie studia pomogą później w prowadzeniu tego typu biznesu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli po ciepło to na południowe wybrzeża morza śródziemnego, na wyspy kanaryjskie lub do krajów arabskich, np. dubaj. dostępnych jest sporo tanich biletów, można też samodzielnie zabukować nocleg i super wakacje sobie zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie lubię ani gdy jest za gorąco, ani za zimno. Dlatego zimą wybieram kraje o ciepłym klimacie, ale nie tropiki. W zeszłym roku byłam na przykład w Grecji, konkretnie na Santorini.

Mieszkaliśmy na wyspie Tira, ale zwiedzaliśmy też inne. Bardzo podobała mi się na przykład Czerwona Plaża. Oprócz niej, widzieliśmy też Czarną Plażę. Ciekawe anomalie.

Było fajnie, szczególnie miło wspominam rejs statkiem dookoła atolu. Polecam każdemu, kto ma dość polskiej pogody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja każdy swój urlop w zimę poświęcam na wyjazd w góry na narty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku wybieram się do Austrii na narty pod koniec stycznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się marzy polskie zakopane, tylko tam są takie piękne widoki i klimat, ja chyba kocham polskie góry i jakieś tam tunezje do mnie nie przemawiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o krajowe wycieczki to polecam Jezioro Białe w Okunince. Zimą jest taka zaleta, że macie tam ciszę i spokój. Poza tym mają tam rozwiniętą bazę noclegową. Krótko mówiąc - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...