Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 20:00 Sob 20 Sty 2018

Jakie biuro rachunkowe polecicie w Warszawie?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mokasyn

PostWysłany: 01:33 Pon 31 Paź 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pampir napisał:
Ja od siebie moge polecić biuro GRAŻYNA P. Beaty Baliszewskiej. Bardzo dobre i profesjonalne biuro rachunkowe, które zna się na swojej pracy.

Zgadzam się z ta opinią. Biuro Pani Beaty to świetne biuro gdzie można być spokojnym o swoje finanse!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pampir

PostWysłany: 16:49 Nie 10 Lip 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie moge polecić biuro GRAŻYNA P. Beaty Baliszewskiej. Bardzo dobre i profesjonalne biuro rachunkowe, które zna się na swojej pracy.
Powrót do góry
Mark12

PostWysłany: 18:52 Nie 4 Paź 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sprawa jeszcze aktualna to mogę polecić ,osobiście z niego nie korzystam bo bym miał zbyt daleko ale z mojej rodziny dwie osoby niezależnie wybrały to biuro.
Co do osób polecających rachunkowość online to chyba nie bardzo więdzą o co w tym wszystkim chodzi bo osobiście niestety nigdy z takiej opcji nie skorzystam. Ale żeby opisać dla czego tak a nie inaczej to mogę odpisać na priv .Nie chcę robić czarnego PR dla rachunkowości online .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Linka

PostWysłany: 08:57 Wto 23 Gru 2014    Temat postu: Jakie biuro rachunkowe polecicie w Warszawie? Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Poszukuję profesjonalnego biura rachunkowego z wykwalifikowaną kadrą. może Wy polecicie? Zależy mi na usługach na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: