Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:34 Pon 15 Paź 2018

Agrolok
zrzucanie zębów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Weterynaria
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomasz0859

PostWysłany: 08:19 Wto 30 Gru 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrzucanie zębów jest normą u 27-30 miesięcznych pierwiastek. U krowy w wieku 15 lat to już tylko wypadanie zębów. Problem bo będzie jadła głównie tylko siano a mleka z tego nie będzie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aleste55

PostWysłany: 14:52 Czw 25 Gru 2014    Temat postu: zrzucanie zębów Odpowiedz z cytatem

witam .Mam ostatnio problem z moja krową , a dotyczy on ruszajacych sie zebów. wcześniej nie zauważyłem tego ani ja ,ani dwukrotnie odwiedzajacy ja weterynarz. Dwókrotnie , ponieważ za pierwszym razem miała ostra biegunke , a za drugim zaś zatwadzenie. dopiero wczoraj zauważyłem ,że powodem tego że juz nie chce jeść od kilku dni a jedynie pije sa właśnie ruszjace sie zeby. Dodam że ma ona juz 15 lat. Czy jest cosco by pomogło , czy juz nie ma szans. proszę o pomoc i z góry dziękuję. Przy okazji Życzę wesołych Świąt.

aleksander
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Weterynaria Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: