Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 23:22 Pon 16 Lip 2018

Agrolok
Jakie gadżety reklamowe na konferencję

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Azalia

PostWysłany: 11:05 Pią 10 Lis 2017    Temat postu: gadgety Odpowiedz z cytatem

Wybierz się na RemaDays 7-9 lutego w Nadarzynie. W tamtym roku udało mi się w dobrej cenie zamówić czekoladki reklamowe w torebeczkach z logo firmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaajt

PostWysłany: 11:38 Pon 9 Paź 2017    Temat postu: gadżety Odpowiedz z cytatem

Może pendrive'y z logiem firmy? Myślę, że taki gadżet to będzie właśnie coś innego niż nudne breloczki Smile A skoro jesteśmy przy konferencjach i spotkaniach, to może warto zobaczyć co ciekawego będzie na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017? Na pewno tam również będzie można zasięgnąć inspiracji co do reklamy własnej firmy, organizowanych spotkań etc. Smile
Powrót do góry
Govalinenko

PostWysłany: 10:07 Pią 20 Sty 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kubiczek22 napisał:
Standardowo- długopisy, notesy, reklamówki, parasole. U nas ostatnio ku zdziwieniu wszystkich rozdawali power banki, co okazało się fajną opcją. Pewnie gdzieś w hurtowniach można by je dostać w cenie podobnej co pendrive,

Teraz Power Banki można dość przy zakupach typu artykuły papiernicze.
Fajna sprawa, ludzi interesują takie gadżety.
Powrót do góry
Azalia

PostWysłany: 09:01 Sro 14 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy się nie spotkałam z tym żeby jakaś firma rozdawała powerbanki jako gadżet reklamowy. Myślałam, że pendreive jest teraz najmodniejszy. Jadę 15 lutego do Warszawy na targi Rema Days. Porozglądam się za jakimś powerbankiem.
Powrót do góry
michalbike

PostWysłany: 11:34 Wto 6 Gru 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię dostawać materiałowe torby z logotypami, Zawsze mi się do czegoś przydarzą potem Smile
Powrót do góry
tomaszgruszka

PostWysłany: 12:46 Pon 28 Lis 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaka branża?
Powrót do góry
kubiczek22

PostWysłany: 17:04 Czw 7 Lip 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Standardowo- długopisy, notesy, reklamówki, parasole. U nas ostatnio ku zdziwieniu wszystkich rozdawali power banki, co okazało się fajną opcją. Pewnie gdzieś w hurtowniach można by je dostać w cenie podobnej co pendrive,
Powrót do góry
Janinka

PostWysłany: 13:21 Czw 28 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda pendrivy są dosyć drogie ale ja i tak uważam ze to najlepszy pomysł na promocje, w koncu takich nośników pamięci nigdy mało a ich logo będzie zawsze przypominało o naszej firmie.
Powrót do góry
j_b

PostWysłany: 11:56 Sro 20 Kwi 2016    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ciekawym rozwiązaniem są torby z nadrukiem- papierowe, materiałowe itp. ludzie korzystają z takich rzeczy i raczej nie zgubią tak szybko jak np. długopisu. Ewentualnie można jakiś gadżet ciekawie zapakować w pudełko z nazwą i logo firmy. Ja akurat dla mojej firmy zamawiałem właśnie takie torby od Atemi i wyszło bardzo dobrze, klientom się podobało.
Powrót do góry
makary

PostWysłany: 11:03 Pią 23 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na klasyczne kubki , mogą też być bardziej urozmaicone inne kształty albo nawet filiżanki Smile Po za tym obowiązkowe są długopisy z logiem firmowym, czasem tez spotykam się z ołówkami. Dodatkowo jakieś notatniki właśnie pendrive, zabawny breloczek, w zależności od tego jaki mamy budżet Smile
Powrót do góry
apolinary

PostWysłany: 14:37 Sro 14 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

teraz podobno bardzo często daje się pendrive'y z logiem firmy, możecie to przemyśleć.. bo pendrivea raczej każdy zabierze i jest szansa że klient będzie go używał i nie zgubi go tak szybko jak notesik czy długopis
Powrót do góry
justinN

PostWysłany: 06:51 Sro 7 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie racja. Notesiki tak naprawdę to rzadko się przydają z kolei breloki się gubią. Tak samo jak również długopisy.
W sieci masz wiele propozycji.
Jakiś czas temu zamawiałem tam gadżety reklamowe dla żony ( prowadzi swój mały zakład fryzjerski i postanowiła coś sprezentować stałym klientkom). Pamiętam,że zamawiała zestawy do pielęgnacji paznokci.
Ale propozycji jest cała masa. Możesz dobrać to do rodzaju własnej marki.
Powrót do góry
jarecki77

PostWysłany: 19:15 Wto 6 Sty 2015    Temat postu: Jakie gadżety reklamowe na konferencję Odpowiedz z cytatem

Na pewno wielu z Was było kieydś na konferencji .Zawsze wręczane są gadżety reklamowe. Teraz w firmie czeka nas za dwa tygodnie konferencja promocyjna ale chcielibyśmy podarować klientom coś bardziej oryginalnego niż breloki czy też notesiki.
Macie może jakieś pomysły?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: