Skocz do zawartości
leoni

Przelew z Wielkiej Brytanii na polskie konto bankowe

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, pracuję w Londynie i chciałabym przelać pieniądze na raty kredytu, które są bezpośrednio pobierane z mojego polskiego konta. Problem w tym, że nie radzę sobie za dobrze z językiem i nie dogadam się przez to w siedzibie banku, zresztą taki przelew to dość dużo kosztuje, no i dochodzi jeszcze to przewalutowanie, pewnie niezbyt korzystne. Znacie może jakiś inny sposób, jak załatwić tę sprawę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz szybko ale drogo to Western Union

Jeżeli odbiorca może poczekać na pieniądze do następnego dnia roboczego to Easysend.pl - tutaj masz zdecydowanie taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, jasne, że wolę taniej, przecież nie muszę czekać z przelewem do ostatniej chwili!

ale to easysend to jest polska firma? To znaczy, czy dogadam się po polsku? Bo z językiem to u mnie naprawdę słabo jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się dogadasz. Przecież głównie korzystają z niej Polacy. To jest polska firma zarejestrowana w UK. Poza tym w kilku miastach w UK mają swoje placówki. Na ich stronie wszystko jest napisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz myślę, że już sobie poradzę

A ty lub ktos z twoich znajomych korzystał z ich usług? Bo jestem ciekawa, cyz to na pewno uczciwa firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, teraz myślę, że już sobie poradzę

A ty lub ktos z twoich znajomych korzystał z ich usług? Bo jestem ciekawa, cyz to na pewno uczciwa firma.

 

Przelewałem na przestrzeni ostatnich kilku lat pieniądze za ich pośrednictwem i nigdy nie było problemów. Pieniądze dochodziły w max 24 godziny. No chyba, że wysyłało się w piątek po południu - w takim przypadku dochodzą dopiero w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie przelewy zdaje się są bardzo drogie? Dobrze myślę>?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...