Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 07:56 Nie 21 Paź 2018

Agrolok
rady w otwarciu agroturystyki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Agroturystyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szybka_kryśka84

PostWysłany: 11:49 Wto 24 Paź 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jaką masz okolicę? Bo musisz dostosować swoje atrakcje do otoczenia. Dobra kuchnia to mus. Fajnym pomysłem jest też mieć grilla i palenisko niedaleko, żeby goście mogli wieczorami tam czas spędzać. Jak masz gdzieś jakiąś wodę to fajnie np udostepniać kajak czy łódkę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jaddi

PostWysłany: 09:45 Czw 2 Kwi 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje się że dobre jedzenie, możliwość spacerów tudzież przechadzek to jest podstawowa aktywność takich turystów. Okolica też musi być zadbana i najlepiej z atrakcjami. W lecie jest zdecydowanie łatwiej natomiast zima zapewnienie kuligów itd. by się przydało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jarecki77

PostWysłany: 11:41 Sro 17 Gru 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zadbać o dobrą kuchnię i trochę atrakcji, żeby turysta się nie nudził - jakieś ogniska, spacery, grzybobranie i tego typu rzeczy.
Powrót do góry
jajan

PostWysłany: 12:20 Sro 19 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaka okolica ? Są jakieś lasy w okolicy?
Latem można wypożyczać rowery na wędrówki, zimą np. narty biegowe np. trasa do biegania w lesie. Zimą np. atrakcją jest kulig i ognisko z kiełbaskami w lesie.
Co do atrakcji w samym ośrodku, to pole do gry w siatkówkę, osobne np. do babinktona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mome

PostWysłany: 17:12 Czw 6 Lis 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ja wybieram domki agroturystyczne to największą uwagę poświęcam okolicznym atrakcją turystycznym. Liczy się też czystość w domkach i oczywiście cena. Lubię gdy są konie na których można pojeździć i dostęp do jeziora gdzie można połowić ryby.
Powrót do góry
krzysztofagriculture

PostWysłany: 07:42 Wto 9 Wrz 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogę jeszcze raz się wtrącić, to fajnym miejscem byłby jakiś ciekawy plac zabaw i niedaleko jakiś grill, żeby i dzieciom i rodzicom było wesoło Very Happy
Powrót do góry
wlodek99

PostWysłany: 10:20 Sro 3 Wrz 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysztofagriculture napisał:
Tak jest ogród nie tylko na lato ale też na zimę, jeżeli masz możliwość to faktycznie zwierzaki jakie by nie były przyciągają dzieci. W pobliżu mnie powstała mała zagroda z kozami i barankami więc kiedy dzieci tylko przechodzą pozostają pełne zachwytu, a i te zwierzątka mają radość z takie zainteresowania. Poza tym dobra reklama i można zacząć działać Smile

Witam forumowiczów. Jeśli prowadzicie lub planujecie prowadzić gospodarstwo agroturystyczne proponuję dokonać wpisu do portalu branżowego. Będziecie mieć pewność, że klienci do Was dotrą. Portal jest reklamowany w wyszukiwarkach google co gwarantuje dużo lepszą skuteczność. Warto i polecam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krzysztofagriculture

PostWysłany: 13:25 Pon 4 Sie 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jest ogród nie tylko na lato ale też na zimę, jeżeli masz możliwość to faktycznie zwierzaki jakie by nie były przyciągają dzieci. W pobliżu mnie powstała mała zagroda z kozami i barankami więc kiedy dzieci tylko przechodzą pozostają pełne zachwytu, a i te zwierzątka mają radość z takie zainteresowania. Poza tym dobra reklama i można zacząć działać Smile
Powrót do góry
makary

PostWysłany: 18:58 Sob 2 Sie 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim musisz zadbać o to by domki były całoroczne, czyli miały odpowiednie ogrzewanie. Ponadto dobrze wyposażony ogród zaprojektowany z myślą o tym by w zimie również fajnie wyglądać. Pomyśl nad zimowymi atrakcjami w stylu ognisko, kulig, zrób jakiś jeden domek gdzie będziesz organizował zabawy, imprezy cokolwiek by rozruszać ludzi Smile może też jakieś mini zoo, dzieci oszaleją na punkcie króliczków, żłówi itp.
Powrót do góry
Mahogun

PostWysłany: 17:54 Wto 3 Cze 2014    Temat postu: rady w otwarciu agroturystyki Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym otworzyć agroturytyke całoroczna. Potrzebuje rad czym by przyciagnac klientów w cyklu całorocznym . w co najbardziej inwestowac . ? Mam działkę o pow 50 arów i chciałbym ja jakoś własnie dobrze i umiejetnie zagospodarowac. Chodzi mi o domki letniskowe itp. Miejsce spokojne oddalone od drogi głównej . Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek podpowiedzi. Wink
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Agroturystyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: