Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 20:17 Pią 22 Lut 2019

Agrolok
Problemy za odszkodowanie za rurociąg?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ramsey

PostWysłany: 10:25 Czw 5 Lut 2015    Temat postu: Problemy za odszkodowanie za rurociąg? Odpowiedz z cytatem

Witam!
Pierwsze co chciałem to się przywitać. Nazywam się Kamil Banaszyk i pochodzę z Lublina.
Odziedziczyłem po ojcu ziemię, przez którą biegł rurociąg (nie żaden taśmociąg, czy ropociąg). Sprawa oczywiście przez lata była nieruszana. I szczerze powiedziawszy nawet nie wiedziałem, że mogę walczyć o odszkodowanie.
No ale pewien znajomy opowiedział mi swoją sytuację (u niego chodziło akurat o słupy energetyczne) i zacząłem węszyć. Przez długi okres czasu nic nie potrafiłem znaleźć, a co druga firma opowiadała jakieś bzdury i od razu się zorientowałem, że to Oni na odszkodowaniu więcej zarobią niż ja...
Poszperałem, znalazłem parę artykułów, w tym ten jeden, który bardzo polecam: (link)

Streszczając- postanowiłem poszukać firmy z mojego rodzinnego miasta no i znalazłem ten link, który u góry podałem. Okazało się, że pomijając artykuły, zajmują się również takimi sprawami. No i skontaktowałem się z tą firmą, zaoferowali pomoc w wyegzekwowaniu odszkodowania za ów rurociąg, wydawali się dosyć konkretni, więc skorzystałem. Pomogli mi wygrać naprawdę spore odszkodowanie, dlatego jeżeli macie problemy związane z jakimiś rurociągami, taśmociągami, ropociągami czy Bóg wie czym jeszcze to naprawdę nie zwlekajcie ludzie. Podobno takie sprawy można łatwo wygrać. Ostatnio znajomy z białej podlaskiej też wygrał taką sprawę I TO SAMEMU! Nie korzystał z żadnej firmy, złożył dobrze uargumentowany wniosek i już ma odszkodowanie. Dlatego- dokształcie się, poczytajcie i pieniądze będą wasze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Prawo i rachunkowość Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: