Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 05:44 Sro 15 Lip 2020

Naprawa lodówki w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Basieńkan

PostWysłany: 14:05 Sro 20 Maj 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z Was chce naprawić lodówkę, to panowie z technikan chętnie pomogą. Mi ostatnio naprawiali lodówkę i muszę ich pochwalić za dobrą robotę. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Boguśka321

PostWysłany: 13:52 Pią 8 Maj 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze opłaca się naprawiać lodówki, mieszkam na Woli ostatnio popsuła mi się nowa lodówka, miesiąc po gwarancji. Na szybko znalazłam firmę w internecie, przyjechali, naprawili i nadal działa. Jeśli jest jeszcze możliwość naprawy, to warto naprawić lodówkę. Wyjdzie to na dobre naszej kieszeni i środowisku Smile
Powrót do góry
adamss

PostWysłany: 12:38 Czw 15 Sty 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawa sprzętów AGD jest nieopłacalna. Jest to celowa polityka koncernów produkujących sprzęt. Koszt części zamiennych często jest droższy niż nowy model danego producenta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
balon

PostWysłany: 13:59 Nie 21 Gru 2014    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja moją poprzednią lodówkę musiałem naprawiać kilka razy w roku aż w końcu zrozumiałem, że serwisowanie jej nie ma już żadnego sensu. Przedmioty i sprzęty się zużywają - to normalne, tym bardziej, że moja stara lodówka już dawno osiągnęła pełnoletność. W końcu zdecydowałem się kupić na raty nową lodówkę LG z systemem no frost i teraz się zastanawiam jak mogliśmy tyle lat wytrzymać z tamtym starym czołgiem. Stara lodówka była bardzo głośna i nawet zamrażalnik miała jeszcze u góry Wink. Wspomnienie ubiegłego wieku Wink
Powrót do góry
Hanso

PostWysłany: 13:10 Sro 10 Gru 2014    Temat postu: Naprawa lodówki w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś z was potrzebuje serwisu lodówek - u siebie w domu to mogę z chęcią polecić firmę sirlocal - szybko i tanio jak na Warszawę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: