Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:22 Wto 21 Sie 2018

Agrolok
dotacja do niepełnego hektara ziemi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lanz buldog

PostWysłany: 11:01 Pon 6 Kwi 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszym wyjściem jest znalezienie " zaprzyjaznionej duszy" , posiadajacej małe gospodarstwo , która zechce dopisac twoja działke do swojego wniosku.
Obalony wspólnie osmiopak lub jego wielokrotnośc , piwa przy wesoło iskrzącym węglu drzewnym podpalonym pod grillem ,na którym leży ufundowana przez Ciebie kiełbasa lub karkówka, w znakomitej większości rozwiązuje problem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
JACUS

PostWysłany: 11:05 Nie 5 Kwi 2015    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do 1ha niewiele brakuje, wiec wydierzaw jakas dodatkowa dzialke i zloz wniosek na doplaty bezposrednie, w biurze armir wyjasnia ci co i jak byle szybko poki nie ma tloku, zus czy krus w tym wypadku nie ma znaczenia, nawet wlascicielem ziemi nie trzeba byc zeby brac doplaty, mozesz nawet w okolicy znalezc bezpanska dzialke i ja podac-byle nie byla za bardzo zarosnieta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agusia18121990

PostWysłany: 09:46 Pią 3 Kwi 2015    Temat postu: dotacja do niepełnego hektara ziemi Odpowiedz z cytatem

witam. Jestem w posiadaniu 98 arów ziemi rolnej i w związku z tym chciałabm się dowiedzieć czy mam szanse uzyskać jakąś dotacje na tą ziemie. Zaznaczam że nie nie jestem na krusie tylko normalnie pracuje i jestem ubezpieczona w ZUS.
Proszę o jakąkolwiek poradę co mogę w tej sytuacji zrobić? Smile [/u][/i]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość WP Kontakt
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Finanse Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: