Witamy, aby siďż˝ zarejstrowaďż˝ lub zalogowaďż˝,
skorzystaj z opcji dost�pnych po prawej stronie.
Obecny czas to 20:17 Pon 20 Lis 2017

Ankieta do pracy magisterskiej - kozy, stada kóz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charciaa

PostWysłany: 10:12 Sro 23 Mar 2016    Temat postu: Ankieta do pracy magisterskiej - kozy, stada kóz Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie! Smile
Nazywam się Dominika Daszkiewicz, mieszkam w woj. pomorskim. W zeszłym roku ukończyłam na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy kierunek zootechnika I stopnia, obroniłam pracę inżynierską pt. "Rola kóz w gospodarstwie ekologicznym".
W chwili obecnej jestem na II stopniu tego kierunku, bardzo interesuję się tematyką koziarstwa w Polsce i chciałabym kontynuować pisanie pracy magisterskiej o tej tematyce.
W związku z tym uprzejmie proszę wszystkich hodowców, posiadaczy większych (i nie tylko takich) stad kóz w Polsce o poświęcenie 5 minut na wypełnienie anonimowej ankiety na temat gospodarstw utrzymujących stada kóz.
Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1ImMoxt2IPztFP9KfOJcJUkYKQ5RNx7YrFBAWJ_5zvh8/viewform?c=0&w=1

Byłoby super gdyby ktoś miał np. jakiegoś znajomego, który prowadzi chów, hodowlę kóz i podesłał mu tą ankietę, bo nie ma go tu na forum. Smile

Z góry dziękuję,
Serdecznie pozdrawiam,
inż. Dominika Daszkiewicz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Edukacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: